• Archív - Športové súťaže

        • 2015/2016

          Cezpoľný beh žiakov a žiačok ZŠ

          Dňa 25.09.2015 sa Bani Biela Hora  uskutočnil Cezpoľný beh žiačok a žiakov ZŠ. Našu školu reprezentovali v chlapčenskej kategórii- Ďurík S., Kakoš F.,Mechír L. V dievčenskej kategórii nás reprezentovali – Štugnerová D., Ďuríková Z., TranVanová S.

          V celkovom hodnotení chlapčenské družstvo obsadilo 5.miestoa dievčatá obsadili 4.miesto.

          Florbalový turnaj žiakov ZŠ

          Dňa 12.10.2015 sa v Mestskej športovej hale uskutočnil VII. Ročník florbalového turnaja žiakov základných škôl. Turnaja sa zúčastnili tieto školy:

          ZŠ T.J.Moussona, ZŠ Školská 2, ZŠ Krymská 5, ZŠ Moskovská, ZŠ Pavla Horova, ZŠ Švermu, ZŠ Okružná, OGY.

           Súťažiace družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Hralo sa systémom každý s každým v skupine.

          Konečné umiestnenie škôl:

          1.miesto: ZŠ Školská 2

          2.miesto: ZŠ Pavla Horova

          3.miesto: ZŠ Okružná

          4.miesto: ZŠ T.J.Moussona

          5.miesto: ZŠ Krymská 5

          6.miesto: OGY

          7.miesto: ZŠ Moskovská,

          8.miesto: ZŠ Švermu

          Reprezentovali nás: Kováčik G., Činčár D., Süč T., Vrábeľ K., Ceňko B., Novotný Š., Jacečko D., Gramata P., Novák R., Hutník D., Sorokáč J., Balog D.

          Beh o Štít mesta

          Dňa 26.11.2015 sa na námestí v centre mesta konal Beh o štít mesta. Súťažilo sa v týchto kategóriách:

          Najmladší žiaci 2004 a mladší

          Priezvisko a meno - umiestnenie

          Bamburák Matej - 26.

          Ivančo Samuel - 30.

          Bajer Maroš - 31.

          Adam Tomáš - 35.

          Cuprík Samuel - 36.

          Kaščák Filip - 38.

          Antonič Samuel - 39.

          Najmladšie žiačky 2004 a mladšie

          Priezvisko a meno - umiestnenie

          TranVanová Sandra - 5

          Ondo-Eštoková Jana - 12

          Štefanová Vanessa - 15

          Mladší žiaci 2002-2003

          Priezvisko a meno - umiestnenie

          Uguen Ethan - 13

          Chrapek Dominik - 20

          Novák Roman - 21

          Mladšie žiačky 2002-2003

          Priezvisko a meno - umiestnenie

          Romančáková Katarína - 11

          Jelinská Ľudmila - 12

          Kondášová Erika - 14

          Pristášová Andrea - 17

          Vianočný turnaj o pohár riaditeľa školy v basketbale chlapcov a dievčat

          Dňa 15.12.2015 sa v telocvični ZŠ Bežovce uskutočnil Vianočný turnaj o pohár riaditeľa školy v basketbale chlapcov a dievčat.

          Turnaja sa zúčastnili tieto školy: ZŠ Školská 2 MI, ZŠ Krymská 6 MI a domáca ZŠ Bežovce.

          Hralo sa systémom každý s každým:  

          Dievčatá:  

          1. ZŠ s MŠ Bežovce  - ZŠ Krymská 5 MI     12:10 

          1. ZŠ Školská 2 MI - ZŠ Krymská 5 MI         16:8 

          1. ZŠ s MŠ Bežovce   - ZŠ Školská 2 MI       10:6 

          Konečné poradie:  

          1.miesto: ZŠ s MŠ Bežovce   

          2.miesto: ZŠ Krymská 5 MI          

          3.miesto: ZŠ Školská 2 MI        

          Reprezentovali nás: Adamová M., Hospodárová L., Čičáková S., Badžová L., Bodorová Z., Štugnerová D.,Jelinská Ľ., Kalayová E. 

          Chlapci: 

          1. ZŠ s MŠ Bežovce  - ZŠ Krymská 5 MI       6:20 

          1. ZŠ Školská 2 MI - ZŠ Krymská 5 MI          9:27 

          1. ZŠ s MŠ Bežovce   - ZŠ Školská 2 MI        18:24 

          Konečné poradie: 

          1.miesto: ZŠ Krymská 5 MI           

          2.miesto: ZŠ Školská 2 MI         

          3.miesto: ZŠ s MŠ Bežovce   

          Reprezentovali nás: Jereňák D., Tirpak M., Kakoš F., NguyenTien S., Chrapek D., Handra S., Kasinec T., Balog J.M. 

          Naša škola ZŠ Krymská obsadila 1.miesto v kategórii chlapcov a 2.miesto v kategórii dievčat. Srdečne blahoželáme obidvom družstvám . 

          Obvodové kolo v basketbale chlapcov

          Dňa 25.02.2016 sa v telocvični ZŠ Okružná 17 konalo obvodové kolo v basketbale chlapcov. V skupine sa stretli tieto školy: ZŠ T.J.Moussona MI, ZŠ Krymská 5 MI a ZŠ Okružná 17 MI. 

          Výsledky zápasov: 

          1. ZŠ Krymská 5 MI - ZŠ Okružná 17 MI          34:8     (4:14) 

          1. ZŠ T.J.Moussona MI - ZŠ Krymská 5 MI       30:16     (20:4) 

          1. ZŠ Okružná 17 MI. - ZŠ T.J.Moussona MI     38:18     (22:8) 

          Konečné poradie: 

          1. ZŠ Okružná 17 MI   

          1. ZŠ T.J.Moussona MI 

          1. ZŠ Krymská 5 MI        

          Reprezentovali nás: S.Nguyen Tien, M.Tirpak, F.Kakoš,  E.Uguen, D.Jereňák, S.Handra, A. Chaly, T. Kasinec. 

          Obvodové kolo v basketbale dievčat

          Dňa 26.2.2016 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 MI  uskutočnilo obvodové kolo v baskeltabe dievčat ZŠ.

          V skupine boli nasadené tieto školy :

          ZŠ Krymská 5 MI - ako usporiadateľ
          ZŠ T.J. Moussona MI 
          ZŠ P. Horova MI
          ZŠ Moskovská 1 MI, ktorá sa obvodového kola nezúčastnila. Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel basketbalu.

          Výsledky zápasov :  

          1. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ P. Horova                38 : 2
          2. ZŠ P. Horova      -  ZŠ T.J.Moussona          4 : 54
          3. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ T.J.Moussona         24 : 16

          Konečné poradie :  

          1. miesto  ZŠ Krymská 5 MI

          2. miesto    ZŠ T. J. Moussona MI
          3. miesto    ZŠ P. Horova MI


          Do okresného kola postupujú školy, ktoré sa umiestnili na 1. a 2. mieste.
          Reprezentovali nás : M.Pustá, A.Pristašová, K.Romančáková, L.Hospodárová, Ľ.Jelinská, D.Štugnerová, L.Badžová, M.Adamová, E.Kondašová, E.Kalayová, S.TranVanová
          Dievčatám srdečne blahoželáme a držíne palce na okresnom kole v basletbale dievčat ZŠ.

          Okresné finále v basketbale dievčat

          Dňa 4. marca 2016 sa v telocvični  ZŠ Krymská 5 MI uskutočnilo okresné finále v basketbale žiačok ZŠ. Naše dievčatá si postup vybojovali víťazstvom v obvodovom kole. Spolu s našimi dievčatami sa ho zúčastnili aj žiačky ZŠ T.J. Moussona MI, ZŠ Okružná 17 MI a ZŠ Školská 2 MI.
          Hralo sa podľa pravidiel SBA starších žiačok, systémom každý s každým.
          Poradie a výsledky zápasov :
          1.  ZŠ Okružná 17 MI  -  ZŠ Krymská 5 MI                                  10 : 16
          2.  ZŠ Školská 2 MI  -  ZŠ T.J. Moussona                                        12 : 24
          3.  ZŠ Okružná 17 MI  -  ZŠ T.J. Moussona                                     22 : 11
          4.  ZŠ Školská 2 MI  -  ZŠ Krymská 5 MI                                      15 : 23
          5.  ZŠ Okružná 17 MI  -  ZŠ Školská 2 MI                                        18 : 14
          6.  ZŠ T.J. Moussona  -  ZŠ Krymská 5 MI                                   16 : 21
          Naše dievčatá vyhrali všetky zápasy a tak si vybojovali postup na Majstrovstvá kraja, ktoré sa uskutočnia 11.03.2016 v Rožňave.
          Dievčatám srdečne blahoželáme a držíme palce na MK.
          A kto nás reprezentoval ? Bola to tá istá zostava dievčat, ktorá nás reprezentovala v obvodovom kole. 

          MŽBL - "O Pohár primátora mesta"

          Dňa 08.03.2016 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 konali zápasy MŽBL  žiačok 5.-7. ročníka " O pohár primátora mesta."
          V "A" skupine boli vylosované tieto školy:  ZŠ T.J.Moussona, ZŠ Školská 2 a ZŠ Krymská 5 Michalovce.

          Rozpis zápasov:
            1. ZŠ Školská 2 - ZŠ T.J.Moussona              24 : 0
            2. ZŠ Krymská 5 - ZŠ T.J.Moussona         26 : 2
           
           3. ZŠ Krymská 5 - ZŠ Školská 2                   4  : 10

          Konečné poradie:
          1.miesto:  ZŠ Školská 2  MI
          2.miesto: ZŠ Krymská 5  MI
          3.miesto: ZŠ T.J.Moussona  MI

          Reprezentovali nás: Pristašová A., TranVanová S., Biačková M., Jakubíková M., OndoEštoková J., Kasincová B., Matišinová N., Revayová Z.,Martonová V., Valiová D., Pazičová S.
          Zápasy o konečné  umiestnenie sa konajú 15.03.2016 na ZŠ Okružná 17 MI.

          Naše žiačky budú bojovať o 3.- 4. miesto. Dievčatá, držíme palce !

          O Pohár primátora mesta - basketbal chlapci

          Dňa 09.03.2016 sa v telocvični ZŠ Školská 2 hrali basketbalové zápasy chlapcov 5.-7. ročníka " O pohár primátora mesta."
          V skupine B boli vylosivané tieto školy: ZŠ Školská 2, ZŠ Švermu, ZŠ Moskovská a ZŠ Krymská 5 MI. Hralo sa systémom každý s každým.
          Rospis zápasov:
          1.  ZŠ Školská 2 - ZŠ Moskovská         48:0
          2. ZŠ Krymská 5  - ZŠ Švermu            4:20
          3. ZŠ Školská 2 - ZŠ Krymská 5        33:1
          4. ZŠ Moskovská -  ZŠ Švermu             0:34
          5. ZŠ Školská 2 -  ZŠ Švermu             34:9
          6. ZŠ Moskovská - ZŠ Krymská 5      2:26

          Konečné umiestnenie: 
             1.miesto:  ZŠ Školská 2
             2.miesto: ZŠ Švermu  
             3.miesto:  ZŠ Krymská 5
             4.miesto:   ZŠ Moskovská

          Reprezentovali nás:  G.Kováčik, K. Vrábeľ, D.Jacečko, R.Kokoš, R.Novák, Š.Novotný, S.Ivančo, B.Ceňko, D.Činčár, F.Kostrub.P.Gramata.

          Finálové zápasy sa odohrajú 16.03.2016 v telocvični ZŠ Krymská 5 MI.    

          Krajské kolo v basketbale žiačok ZŠ

          Po víťazstve v okresnom kole sa naše žiačky 11. marca 2016 zúčastnili krajského kola v basketbale žiačok ZŠ. Z 9 účastníkov naše dievčatá boli zaradené do skupiny č. 2 a ich  súperkami boli žiačky  SŠG Košice a ZŠ Trebišov.
          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel SBA.
          Výsledky zápasov našej skupiny :

          1. ZŠ Trebišov  -  ZŠ Krymská 5 MI                13 : 18

          2. SŠG KE  -  ZŠ Trebišov                                 57 : 8
          3. ZŠ Krymská 5 MI  -  SŠG KE                        13 : 47


          Poradie v skupine :

          1. miesto         SŠG Košice
          2. miesto        ZŠ Krymská 5 Michalovce
          3. miesto          ZŠ Trebišov


          V celkovom hodnotení všetkých škôl naše dievčatá obsadili 4. - 6. miesto. Dievčatám blahoželáme !
          Reprezentovali nás : M.Pustá, D.Štugnerová,M.Adamová, L.Hospodárová, E.Kalayová, K.Romančáková, Ľ.Jelinská, L.Badžová, A.Pristašová, Z.Bodorová.

          O Pohár primátora mesta-basketbal dievčatá - finále

          Dňa 15. marca 2016 sa uskutočnili finálové zápasy v basketbale žiačok ZŠ 5. až 7. ročníka  " O pohár primátora mesta ".
          Naše dievčatá vo finálovej skupine hrali o konečné umiestnenie proti žiačkam ZŠ P. Horova MI. 
          Po dramatickom boji dievčatá zápas vyhrali 15 : 14 a skončili na peknom 3. mieste. Dievčatám blahoželáme.
          Reprezentovali nás : A.Pristášová, S.TranVanová, M.Biačková, D.Valiová, M.Jakubíková. J.OndoEštoková, N.Matišinová, Z.Revayová, V.Martonová, S.Pazičová.

          O Pohár primátora mesta - basketbal chlapci

          Dňa 16.03.2016 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 sa odohrali finálové zápasy chlapcov v basketbale. Podľa umiestnenia v skupinách sa odohrali zápasy o konečné umiestnenie.  
          1. zápas o 7.- 8. miesto  
              ZŠ Moskovská - ZŠ T.J.Mousona  5:30  
          2. zápas o 5.- 6.miesto                                                               
              ZŠ P.Horova - ZŠ Krymská 5        25:10                                                                              
          3.zápas o 3.- 4.miesto  
              ZŠ Komenského - ZŠ Švermu      36:15  
                4.zápas o 1.- 2.miesto  
              ZŠ Okružná 17 - ZŠ Školská 2     18:13   
           

          Konečné umiestnenie: 
          1.miesto: ZŠ Okružná 17 
          2.miesto: ZŠ Školská 2 
          3.miesto: ZŠ Komenského 
          4.miesto: ZŠ Švermu 
          5.miesto: ZŠ P.Horova 
          6.miesto: ZŠ Krymská 5 
          7.miesto: ZŠ T.J.Moussona 
          8.miesto: ZŠ Moskovská 


          Reprezentovali nás:  G.Kováčik, K. Vrábeľ, D.Jacečko, R.Kokoš, R.Novák, Š.Novotný, S.Ivančo, B.Ceňko, D.Činčár, F.Kostrub, P.Gramata.

          Volejbal dievčatá - obvodové kolo

          Dňa 01.04.2016 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 uskutočnilo obvodové kolo vo volejbale dievčat. V skupine boli vylosované tieto školy: ZŠ Okružná 17 MI, ZŠ Rakovec n/Ondavou aZŠ Krymská 5 MI.

          Rozpis zápasov:

          1.  ZŠ Okružná 17 MI -  ZŠ Rakovec n/Ondavou             29:5  25:17
          2.  ZŠ Krymská 5 MI - ZŠ Okružná 17 MI              33:35  25:17  12:15
          3.  ZŠ Krymská 5 MI -  ZŠ Rakovec n/Ondavou    23:25  25:19

          Konečné poradie:

          1.miesto: ZŠ Okružná 17 MI
          2.miesto:ZŠ Krymská 5 MI
          3.miesto:ZŠ Rakovec n/Ondavou

          Reprezentovali nás: M.Pustá, Ľ.Jelinská, D.Maľarová, K.Romančáková, S.Hamorská, N.Kacsiová, E.Kondášová, N.Matišinová, E.Kalayová, D.Štugnerová, M.Ondo-Eštoková.

          Vybíjaná dievčatá - 5. - 7. ročník

          Dňa 20.04.2016 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 MI konalo obvodové kolo vo vybíjanej dievčat 5.-7. ročníka.  Vo vylosovanej skupine sa stretli tieto školy: ZŠ Veľke Kapušany, ZŠ Malčice a ZŠ Krymská 5 MI.  

          Rozpis zápasov:  

          1. ZŠ Veľke Kapušany -  ZŠ Krymská 5 MI    10:8  ( 4:4 )  

          Viťazom sa stala ZŠ Veľké Kapušany, ktorá postupuje na okresne finále do Stražského.  

          Reprezentovali nás: L.Berešová, M.Biačková, V.Hamlíková, B.Kasincová, V.Martonová, N.Murgová, J.Ono-Eštoková, S.Pazičová, A.Pristášová, V.Vajanská, D.Valiová

          Obvodové kolo v hádzanej chlapcov ZŠ

          Dňa 20. apríla 2016 sa v Mestskej športovej hale uskutočnilo obvodové kolo v hádzanej chlapcov ZŠ. Zúčastnili sa ho tieto školy :
          ZŠ Krymská 5 MI , ako usporiadateľ, ZŠ Okružná 17 MI, ZŠ T.J.Moussona MI a ZŠ Pavla Horova MI.
          Hralo sa podľa platných pravidiel SZH, hrací čas : 2 x 12 minút.
          Poradie zápasov :
          1. ZŠ T.J.Moussona  -  ZŠ P. Horova                     10 : 12 / 6 : 7 /
          2. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Okružná 17                    15 : 8  / 9 : 3 /
          3. ZŠ T.J.Moussona  -  ZŠ Okružná 17                 15 : 14 / 6 : 8 /
          4. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ P. Horova                       12 : 6  / 5 : 4 /
          5. ZŠ T.J. Moussona  -  ZŠ Krymská 5               12 : 13 / 6 : 7 /
          6. ZŠ Okružná 17  :  ZŠ P. Horova                        13 : 9 / 7 : 3 /

          Celkové poradie :

          1. miesto     ZŠ Krymská 5    Michalovce
          2. miesto       ZŠ Okružná 17     Michalovce
          3. miesto       ZŠ T.J. Moussona Michalovce
          4. miesto       ZŠ Pavla Horova   Michalovce


          Plný bodový zisk - 6 bodov - a celkové skóre 40 : 26 zabezpečili našim chlapcom 1. miesto a právo reprezentovať okres na Majstrovstvách kraja.


          A kto nás reprezentoval ?
          Boli to títo žiaci : S. Handra, D. Jereňák, F. Kakoš, Samuel Kerekeš, Sebastián Kerekeš, A. Kučák, S. Nguyen Tien, Š. Novotný, D. Pinkovský, A. Šalapa, M. Tirpák, E. Uguen
          Chlapcom srdečne blahoželáme a držíme palce na MK !

          Okresné finále v hádzanej dievčat ZŠ

          Dňa 21. apríla 2016 sa v Chemkostav aréne v Michalovciach uskutočnilo okresné finále v hádzanej žiačok ZŠ. Zúčastnili sa ho tieto školy :
          ZŠ Okružná 17 MI , ako usporiadateľ, ZŠ Krymská 5 MI, ZŠ T.J. Moussona MI a ZŠ Pavla Horova MI.
          Hralo sa podľa pravidiel SZH. Hrací čas bol 2 X 13 minút.
          Poradie a výsledky zápasov :
          1.  ZŠ T.J.Moussona  -  ZŠ P. Horova                  10 : 7     / 4 : 3 /
          2.  ZŠ Krymská 5   -  ZŠ Okružná 17             12 : 17  / 7 : 9 /        
          3.  ZŠ Okružná 17  -    ZŠ P. Horova                   22 : 4    / 12 : 1 /
          4.  ZŠ T.J.Moussona  -  ZŠ Krymská 5            3 : 17   / 0 : 8 /
          5.   ZŠ Krymská 5  -  ZŠ P. Horova                20 : 7   / 10 : 2 /

          6.  ZŠ Okružná 17  - ZŠ T.J.Moussona                 15 : 2     / 7 : 1  /

          Konečné poradie škôl :  

          1. miesto    ZŠ Okružná 17  MI
          2. miesto   ZŠ Krymská 5  MI
          3. miesto     ZŠ T.J.Moussona  MI
          4. miesto     ZŠ P. Horova  MI  
          Reprezentovali nás : M. Pustá, M. Adamová, D. Štugnerová, L. Hospodárová, S. Čičáková, S. Hamorská, E. Kalayová, D.Maľarová, A. Pristášová,K. Romančáková.
          Dievčatám srdečne gratulujeme !

          O Pohár primátora mesta - mestská súťaž v plávaní žiakov ZŠ

          Dňa 22. apríla 2016 sa na mestskej plavárni v Michalovciach uskutočnil ďalší ročník mestskej súťaže v plávaní žiakov ŽŠ.
          Našu školu reprezentoval iba Dávid Jacečko, pretože jeho sestra Nina Jacečková ochorela. Každý pretekár mohol reprezentovať ZŠ v dvoch disciplínach a v štafete. 

          Dávid Jacečko si vybral tieto disciplíny :   

          50 m  znak v kategórií B  -  v tejto disciplíne obsadil   1. miesto
          50 m  VS    v kategórií B  -  v tejto disciplíne obsadil  2. miesto
          Dávidovi srdečne gratulujeme a prajeme ešte veľa úspechov na ďalších pretekoch.

          Krajské kolo v hádzanej žiakov ZŠ

          Dňa 27.4.2016 sa naži žiaci zúčastnili Krajského kola v hádzanej žiakov, ktoré sa konalo v Trebišove.

          V konkurencii 7 mužstiev obsadil 3. miesto.

          Našu školu reprezentovali: Handra Samuel - 8.B,,Jereňák David - 7.A, Kakoš Filip - 9.A, Kerekeš Samuel - 9.B, Kerekeš Sebastián - 8.B, Kučák Alex - 8.B, Nguyen Tien Slavomír - 9.A, Novotný Šimon - 6.B, Pinkovský Dávid - 6.A, Šalapa Alex - 7.B, Tirpák Marko - 9.A, Uguen Ethan - 7.A.


          2014/2015

          Cezpoľný beh

          Dňa 2.10.2014 sa uskutočnilo pri jazere Baňa v Michalovciach okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok ZŠ
          Zastúpenie na tomto podujatí mala aj naša škola.

          V kategórií žiakov to boli : 

          Štofila  Dominik - IX.B  -    9.miesto
          Nguyen Tien Slavomír  -  VIII.A   -  14.miesto
          Popík  Erik  -                  IX.C   -  16.miesto

          V kategórií žiačok nás reprezentovali : 

          Tran Vanová  Vanessa -     IX.C   -    1.miesto

          Štugnerová  Diana -         VIII.A   -    4.miesto


          V konečnom hodnotení družstiev dievčatá skončili na 1. mieste a postúpili na majstrovstvá kraja, ktoré sa budú konať
          7.10.2014 v Kysáku.

          Dievčatám blahoželáme a držíme palce na majstrovstvách kraja.

          Cezpoľný beh - krajské majstrovstvá

          Dňa 7.10.2014 sa uskutočnilo krajské kolo v cezpoľnom behu v Kysáku, kde nás reprezentovali žiačky, ktoré vyhrali na majstrovstvách okresu.
          Ani v silnej konkurencií na krajskom kole sa nestratili .

          Štugnerová Diana obsadila 5. miesto,

          Tran Vanová  Vanessa 7. miesto

          a tak v konečnom hodnotení družstiev obsadili opäť 1. miesto a postúpili na majstrovstvá Slovenska.
          Majstrovstvá Slovenska  sa uskutočnia  23. 10. 2014 v Starej Ľubovni.
          Dievčatám gratulujeme a budeme držať palce na majstrovstvách Slovenska.

          Majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu

          Dňa 23.10.2014 sa v Starej Ľubovni konalo Celoslovenské kolo v cezpoľnom behuchlapcov a dievčat zo základných a stredných škôl.

          Našu školu reprezentovali:

          Diana Štugnerová a Vanessa Tran Vanová.

          V náročných bežeckých podmienkach naše dievčatá sa umiestnili:

          Tran Vanová Vanessa skončila na 23.mieste a Diana Štugnerová bola diskvalifikovaná.

          Aj napriek umiestneniu  je  úspech  prebojovať sa až na celoslovenské kolo a súťažiť s ostatnými školami zo Slovenska.

          XXII.ročník behu o štít mesta Michalovce

          Dňa 26.11.2014 sa uskutočnil už XXII. ročník Matičného behu o štít mesta Michalovce. Zúčastnili sa ho aj žiaci a žiačky našej školy.
          Bežalo sa podľa pravidiel ľahkej atletiky v kategóriách : najmladšie žiactvo, mladšie žiactvo a staršie žiactvo.


          Najviac sa nám darilo v kategórií chlapcov 2001-2002 :  

          Slavomír Nguyen Tien - 8.A  obsadil  2. miesto

          v kategórií dievčat 1999-2000 : 

          Vanesa Tran Vanová -  9.C  obsadila 3. miesto.

          Oceneným gratulujeme a ďalším reprezentantom našej školy, ktorým sa nepodarilo dosiahnúť na stupeň víťazov, želáme ešte veľa pekných výsledkov pri ďalšej reprezentácii našej školy v športe.

          Volejbalový turnaj o pohár riaditeľa školy - Pavlovce / Uhom

          Dňa 8.12. sa uskutočnil volejbalový turnaj dievčat o pohár riaditeľa ZŠ s MŠ Pavlovce nad Uhom.

          Zúčastnili sa ho družstvá:

          ZŠ Palín

          ZŠ s MŠ Pavlovce nad Uhom

          ZŠ Pavla Horova Michalovce

          ZŠ Krymská 5 Michalovce

          Naše dievčatá po presvedčivom výkone obsadili 1. miesto.

          Zostava dievčat: 

          P. Nguyen Tien,

          K. Kováčová,

          D. Štugnerová,

          M. Pustá,

          V. Tran Vanová,

          S. Čičáková,

          V. Demeterová,

          N. Andrašová,

          E. Kalayová,

          M. Ondo-Eštoková.

          Srdečne blahoželáme!

          Vianočný turnaj o pohár riaditeľa školy- Bežovce

          Dňa 03.12.2014 sa v Bežovciach konal Vianočný turnaj o pohár riaditeľa školy v basketbale chlapcov a dievčat. Súťažilo sa v dvoch kategóriách.

          V kategórii chlapcov sa zúčastnili družstvá:

          Gymnázium Sobrance

          ZŠ Pavlovce /Uhom
          ZŠ Bežovce.


          V kategórii dievčat sa zúčastnili družstvá: 

          Gymnázium Sobrance
          ZŠ Bežovce
          ZŠ  Krymská 5 Michalovce.

           
          Výsledky zápasov: 

          Gymnázium Sobrance -  ZŠ Bežovce                                 4 : 29    
          ZŠ Bežovce  -  ZŠ  Krymská 5 Michalovce                       9 : 12
          ZŠ  Krymská 5 Michalovce - Gymnázium Sobrance         20 : 0


          Umiestnenie:  1. miesto:   ZŠ  Krymská 5 Michalovce
                                2. miesto:   ZŠ Bežovce  
                                3. miesto    Gymnázium Sobrance

          Súpiska dievčat
          Pustá  Martina                    
          Štugnerová  Diana                 
          Adanová  Miroslava            
          Hospodárová  Laura               
          Bodorová  Zuzana               
          Kicová  Simona                      
          Kováčová  Kristína                 
          Nguyen Tienová  Paulína           
          Andrášová  Nikola                   
          Tran Vanová  Vanessa              
          Čičáková  Simona                  
          Badžová  Laura                                 

          Obvodové kolo v basketbale chlapcov

          Dňa 17.02.2015 sa uskutočnilo obvodové kolo v basketbale chlapcov. Zúčastnili sa ho tieto základné školy:

          ZŠ Krymská 5 Michalovce

          ZŠ Pavla Horova Michalovce

          Gymnázium Ľudovíta Štúra Michalovce

          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel basketbalu.

          Výsledky zápasov:

          ZŠ Krymská – ZŠ Pavla Horova   22:26

          GĽŠ - ZŠ Pavla Horova    14:30

          ZŠ Krymská – GĽŠ    35:8

          Žiaci našej školy obsadili v skupine 2. miesto, čím sa kvalifikovali na majstrovstvá okresu, ktorého usporiadateľom bude ZŠ Okružná 17 Michalovce.

          Chlapcom k postupu srdečne gratulujeme a želáme veľa úspechov v okresnom finále.

          Volejbalový turnaj dievčat

          Dňa 20.02.2015 sa na ZŠ Krymská 5 uskutočnil Turnaj " O pohár riaditeľa školy" vo volejbale dievčat. Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel volejbalu.

          Turnaja sa zúčastnili tieto školy:

          ZŠ Pavla Horova Michalovce
          ZŠ Palín
          ZŠ Pavlovce n/ Uhom
          ZŠ Krymská 5 Michalovce

          Výsledky zápasov: 

          1.  ZŠ  Krymská -  ZŠ  Palín                      21:15, 21:8              2:0
          2.  ZŠ Pavlovce - ZŠ Palva Horova            21:6, 21:11               2:0     
          3.  ZŠ  Palín -  ZŠ Palva Horova                21:15, 21:20             2:0
          4.  ZŠ  Krymská  -  ZŠ Pavlovce                21:19,21:13             2:0
          5.  ZŠ Pavlovce  - ZŠ  Palín                        21:8, 13:21,15:7      2:1
          6.  ZŠ  Krymská - ZŠ Palva Horova           21:4,21:10               2:0

          Konečné umiestnenie:
          1.miesto:  ZŠ  Krymská 5 Michalovce

          2.miesto: ZŠ Pavlovce n /Uhom

          3.miesto: ZŠ Palín

          4.miesto: ZŠ  Pavla Horova Michalovce

          Reprezentovali nás:

          Nguyen Tienová Paulína, Kováčová Kristína, Štugnerová Diana, Pustá Martina, Andrašová Nikola, Adamová  Miroslava, Tran Vanová Vanessa a  Ondo-Eštoková Michaela.

          Naším dievčatám srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

          Okresné finále v basketbale žiačok ZŠ

          • Dňa 3.marca 2015 sa uskutočnilo  okresné finále v basketbale žiačok ZŠ, usporiadateľom ktorého bola ZŠ Pavla Horova v Michalovciach.
            Do okresného finále postúpili žiačky tých škôl, ktoré sa v obvodových kolách umiestnili na prvom alebo druhom mieste.

            Z postupu do OF sa tešili tieto ZŠ:
            ZŠ P. Horova     Michalovce
            ZŠ Školská 2      Michalovce
            ZŠ Krymská 5    Michalovce
            ZŠ Okružná 17  Michalovce


            Hralo sa podľa rozpisu schváleného na porade vedúcich družstiev a podľa pravidiel basketbalu.

            Výsledky zápasov našich žiačok :
            1. zápas    ZŠ Školská 2 MI  -  ZŠ Krymská 5 MI            61 : 13
            Body nášho družstva :
             P.Nguyen Tienová 4, S.Čičáková 3, D.Štugnerová 2, V.Tran Vanová 2, K.Kováčová 2.
            2. zápas :  ZŠ Krymská 5 MI  -  ZŠ Okružná 17 MI        19 : 18
            Body nášho družstva : V.TranVanová 9, D.Štugnerová 4, M.Pustá 4, S.Čičáková 2.


            V konečnom hodnotení žiačky našej školy obsadili veľmi pekné 3. miesto a odmenou im bol pekný pohár, diplom a pekné športové zážitky.


            Reprezentovali nás : M.Pustá, D.Štugnerová, V.Tran Vanová, P.Nguyen Tienová, M.Adamová, L.Hospodárová, L.Badžová, K.Kováčová, S.Čičáková, Z.Bodorová
            Dievčatám blahoželáme a prajeme ešte veľa športových úspechov pri ďalšej reprezentácií našej školy.

           

          Volejbalový turnaj chlapcov

          Dňa 05.03.2015 sa v ZŠ Pavla Horova uskutočnil Turnaj "O pohár riaditeľa školy" vo volejbale chlapcov.

          Turnaja sa zúčastnili tieto školy:

          • ZŠ Bežovce,
          • ZŠ Pavlovce nad Uhom,
          • ZŠ Krymská 5 Michalovce,
          • ZŠ Pavla Horova Michalovce.

          Konečné umiestnenie:

          1. miesto: ZŠ Krymská 5 Michalovce

          2. miesto: ZŠ Pavlovce nad Uhom

          3. miesto: ZŠ Bežovce

          4. miesto: ZŠ Pavla Horova Michalovce

          Reprezentovali nás: P. Jelinský, E. Popík, L. Šukaľ, L. Demko, T. Kostrej, M. Pirkovský, D. Štofila, T. Tkáč, M. Tirpák, S. Nguyen Tien, A. Lukačín a A. Šalapa.

          Chlapcom blahoželáme.

          Obvodové kolo v basketbale chlapcov

          Dňa 06.03.2015 sa na ZŠ Okružná 17 Michalovce konalo Obvodové kolo v basketbale žiakov. Obvodového kola sa zúčastnili tieto školy: ZŠ T.J.Moussona, ZŠ Komenského, ZŠ Školská, ZŠ Krymská, ZŠ Pavla Horova a ZŠ Okružná. Školy boli rozlosované do dvoch skupín.  1. skupinu tvorili školy - ZŠ Školská, ZŠ Okružná, ZŠ Krymská a v 2.skupine boli školy – ZŠ T.J.Moussona, ZŠ Komenského a ZŠ Pavla Horova.

          Hralo sa podľa platných basketbalových pravidiel.

          Poradie zápasov:

          7.ZŠ – 5.ZŠ   39:22      8.ZŠ – 1.ZŠ     32:10     

          1.ZŠ – 4.ZŠ  4:14          5.ZŠ – 7.ZŠ     6:21

          6.ZŠ – 7.ZŠ   32:23      4.ZŠ – 8.ZŠ     24:38

           Poradie v skupinách:

          1.skupina:        2.skupina:

          1.  6.ZŠ              1.  8.ZŠ

          2. 7.ZŠ               2.  4.ZŠ

          3. 5.ZŠ               3.  1.ZŠ

          Zápasy o umiestnenie:

          Zápas 3 - 4 miesto    7.ZŠ – 4.ZŠ     27:10

          Celkové poradie

          1.miesto:  ZŠ Okružná

          2.miesto: ZŠ Pavla Horova

          3.miesto: ZŠ Krymská

          4.miesto: ZŠ Komenského

          Chlapcom srdečne blahoželáme.

          Obvodové kolo vo volejbale dievčat

          Dňa 11.03.2015 sa v telocvični  ZŠ Krymská 5 uskutočnilo obvodové kolo vo volejbale dievčat. Zúčastnili sa ho tieto základné školy:

          ZŠ Vinné,                                           

          ZŠ Rakovec,    

          ZŠ J.Švermu 6 Michalovce    

          ZŠ Krymská 5 Michalovce.            

          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel volejbalu.

          Výsledky zápasov

          ZŠ Rakovec - ZŠ J.Švermu 6     0:2

          ZŠ Vinné -   ZŠ Krymská 5    0:2

          ZŠ Rakovec - ZŠ Krymská 5            0:2

          ZŠ Vinné - ZŠ J.Švermu 6         0:2

          ZŠ Rakovec - ZŠ Vinné   0:2

          ZŠ Krymská 5 - ZŠ J.Švermu 6        2:0    

          Víťazkami obvodového kola sa stali žiačky ZŠ Krymská 5 a zabezpečili si účasť v okresnom finále, ktoré sa uskutoční 20.03.2015 v telocvični ZŠ Krymská 5 Michalovce.

          Reprezentovali nás:  M.Pustá, D. Štugnerová, E.Kalayová, M.Ondo-Eštoková, S.Čičáková, P.Nguyen Tienová, K.Kováčová, V.Tran Vanová, N.Andrášová.

          Okresné finále vo volejbale dievčat

          Dňa 20.03.2015 sa v telocvični  ZŠ Krymská 5 Michalovce konalo okresné finále  vo volejbale dievčat. Okresného finále sa zúčastnili tieto školy:

          ZŠ T.J.Moussona Michalovce

          ZŠ Pavlovce n/Uhom

          ZŠ Strážske

          ZŠ Krymská 5 Michalovce

          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel volejbalu.

          Výsledky zápasov:

          1. ZŠ Krymská - ZŠ Pavlovce n/Uhom    2:1
          2. ZŠ T.J.Moussona - ZŠ Strážske    0:2
          3. ZŠ Krymská - ZŠ Strážske         0:2
          4. ZŠ T.J.Moussona - ZŠ Pavlovce n/Uhom         1:2
          5. ZŠ Krymská - Š T.J.Moussona   2:1
          6. ZŠ Strážske - ZŠ Pavlovce n/Uhom         2:0

           Konečné umiestnenie:

          1.miesto: ZŠ Strážske

          2.miesto: ZŠ Krymská 5 Michalovce

          3.miesto: ZŠ T.J.Moussona Michalovce

          4.miesto: ZŠ Pavlovce n/Uhom

          Reprezentovali nás: Adamová M., Andrášová N., Čičáková S., Hajdúková S., Jelinská Ľ., Kalayová E., Kováčová K., Nguyen Tienová P., Ondo-Eštoková M.,Pustá M., Štugnerová D., Tran Vanová V.

          O pohár primátora mesta-basketbal dievčatá

          Dňa 27.marca 2015 sa uskutočnil v telocvični  ZŠ Krymská 5 skupinový turnaj  o Pohár primátora v basketbale dievčat.

          Zúčastnili sa ho tieto školy : 

          1.ZŠ Krymská 5  MI

          2.ZŠ Moskovská 1  MI

          3.ZŠ Školská 2  MI

          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel basketbalu.

          Výsledky zápasov :

          1. ZŠ Školská 2  -  ZŠ Krymská 5          37 : 11

          2. ZŠ Moskovská  - ZŠ Školská 2              1 : 56

          3. ZŠ Krymská 5 -  ZŠ Moskovská 1    55 : 5

          Konečné  poradie:  

          1.  ZŠ Školská 2   MI

          2.  ZŠ Krymská 5  MI

          3. ZŠ Moskovská 1  MI

          Reprezentovali nás : M.Pustá, D.Štugnerová, V.Tran Vanová, P.Nguyen Tienová, M. Adamová, L.Hospodárová, K.Kováčová, S.Čičáková, Z.Bodorová

          Bav sa basketbalom a neber drogy

          Dňa 31.03.2015 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 konalo športové podujatie Bav sa basketbalom a neber drogy“ . Tohto podujatia sa zúčastnili tieto michalovské  školy: ZŠ T.J.Moussona, ZŠ J.Švermu, ZŠ Komenského, ZŠ Školská, ZŠ Okružná, ZŠ Krymská, ZŠ Pavla Horova, ZŠ Strážske. 

          Súčasťou celého projektu okrem hry boli aj súťaže celého družstva.

          Súťaže sa konali v týchto disciplínach: 

          1. slalomový beh 

          2. slalomový beh s loptou 

          3. podávanie lopty 

          4. streľba na kôš 

          5. zápas 

          Konečné umiestnenie:   

          1. miesto : ZŠ Školská 2 Michalovce 

          2. miesto: ZŠ  Krymská 5 Michalovce 

          3. miesto: ZŠ Komenského Michalovce 

          Reprezentovali nás: A.Šalapa, A.Vlčák, A.Boboš, R.Krajník, D.Chrapek, Š. Novotný, K.Vrábeľ, J.Kudrová,M.Biačková, S.TranVanová. 

          Našim žiakom srdečne blahoželáme. 

          Basketbal dievčatá- pohár primátora-finále

          ňa 9. apríla 2014 sa uskutočnili finálové zápasy v basketbale dievčat o Pohár primátora.

          Dievčatá našej školy po zápasoch v semifinálovej skupine hrali o konečné 3. - 4. miesto proti dievčatám  zo ZŠ Okružná 17  Michalovce. Viac sa darilo súperkám, naše dievčatá zápas prehrali a obsadili konečné 4. miesto.

          Výsledok  zápasu : ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Okružná 17     13: 25

          Konečné poradie škôl : 

          1. miesto    ZŠ P. Horova   MI

          2. miesto    ZŠ Školská 2  MI

          3 .miesto    ZŠ Okružná 17  MI

          4. miesto    ZŠ Krymská 5  MI

          5. miesto    ZŠ T.J. Moussona 4  MI

          6. miesto    ZŠ Moskovská 1  MI

          Reprezentovali nás : M.Pustá, D.Štugnerová, V.TranVanová, P.Nguyen Tienová, M.Adamová, L.Hospodárová, K.Kováčová,

          Okresné finále-hádzaná dievčata

          Dňa 16.04.2015 sa v Chemkostav aréne uskutočnilo okresné finále v hádzanej dievčat ZŠ.

          Zúčastnili sa ho tieto školy :

          ZŠ Krymská 5  MI
          ZŠ P. Horova  MI
          ZŠ Okružná 17  MI

          ZŠ T.J.Moussona  MI

          Hralo sa podľa daných propozícií, pravidiel hádzanej, systémom každý s každým.

          Výsledky zápasov :  

          1. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ T.J.Moussona     24 : 5    /14:3/
          2. ZŠ P. Horova  -  ZŠ Okružná 17                   0 : 30  /0:15/

          3. ZŠ T.J.Moussona  -  ZŠ Okružná 17              1: 28   /0:12/
          4. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ P.Horova              15 : 1    /10:1/
          5. ZŠ P.Horova  -  ZŠ T.J.Moussona                  5 : 16   /4:9/
          6. ZŠ Okružná 17  -  ZŠ Krymská 5           21 : 15  /11:7/

          Konečné poradie škôl :        

           1.  miesto    ZŠ Okružná 17  MI
           2. miesto    ZŠ  Krymská 5  MI 
           3. miesto    ZŠ  T.J.Moussona  MI
           4. miesto    ZŠ  P. Horova MI


          Reprezentovali nás : M.Pustá, D.Štugnerová, V.Tran Vanová, P.Nguyen Tienová, M.Adamová, L.Hospodárová, S.Čičáková,D.Maľarová, K.Romančáková, E.Kalayová ,M.Biačková, D.Valiová, S.Tran Vanová,

                                                        
          Dievčatám gratulujeme a prajeme veľa úspechov pri ďalšej reprezentácií školy.

          Obvodové kolo vo vybíjanej dievčat

          Dňa 23.04.2015 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 uskutočnilo obvodové kolo vo vybíjanej dievčat. Zúčastnili sa tieto školy:

          ZŠ T.J.Moussona

          ZŠ P.Horova

          ZŠ Krymská 5

           ZŠ Zalužice

           ZŠ Pavlovce / Uhom

          Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel vybíjanej.

          Výsledky zápasov:

          1. ZŠ T.J.Moussona - ZŠ P.Horova    7:13  (3:6)
          2. ZŠ Krymská 5 - ZŠ Pavlovce / Uhom   6:14  (3:8)
          3. ZŠ Zalužice - ZŠ T.J.Moussona     1:15  (1:9)
          4. ZŠ Krymská 5 - ZŠ P.Horova                10:5  (3:2)
          5. ZŠ Zalužice - ZŠ Pavlovce / Uhom           1:17 (1:10)
          6. ZŠ T.J.Moussona - ZŠ Krymská 5        13:14 (9:7)
          7. ZŠ Zalužice - ZŠ P.Horova   0:16 (0:6)
          8. ZŠ T.J.Moussona - ZŠ Pavlovce / Uhom 9:18 (5:9)
          9. ZŠ Zalužice - ZŠ Krymská 5       0:20 (0:10)
          10. ZŠ P.Horova - ZŠ Pavlovce / Uhom         13:11 (8:4)

           Konečné umiestnenie:

          1.miesto: ZŠ Pavlovce / Uhom        

          2.miesto: ZŠ P.Horova   

          3.miesto: ZŠ Krymská 5       

          4.miesto: ZŠ T.J.Moussona

          5.miesto: ZŠ Zalužice

          Do okresného finále postupujú tieto školy: ZŠ Pavlovce / Uhom, ZŠ P.Horova, ZŠ Krymská 5.

          Srdečne blahoželáme. Okresné finále sa uskutoční 28.04.2015 v telocvični ZŠ Krymská 5.

          Okresné kolo vo vybíjanej dievčat

          • Dňa 28.04.2015 sa v telocvični ZŠ Krymská 5 uskutočnilo okresné  kolovo vybíjanej dievčat. Zúčastnili sa tieto školy:

            ZŠ J.Švermu 6

            ZŠ P.Horova

            ZŠ Krymská 5

            ZŠ Strážske

            ZŠ Pavlovce / Uhom

            Hralo sa systémom každý s každým, podľa pravidiel vybíjanej.

            Výsledky zápasov:

            1. ZŠ P.Horova - ZŠ Pavlovce / Uhom                10: 9  ( 6:4)
            2. ZŠ Krymská 5 - ZŠ Strážske      11:12  (6:6)
            3. ZŠ J.Švermu 6 - ZŠ P.Horova                 15:4  (7:0)
            4. ZŠ Krymská 5 - ZŠ Pavlovce / Uhom           14:7 (7:3)
            5. ZŠ J.Švermu 6 - ZŠ Strážske          9:8 (6:6)
            6. ZŠ P.Horova - ZŠ Krymská 5      9:10 (4:4)
            7. ZŠ J.Švermu 6 - ZŠ Pavlovce / Uhom     11:11 (6:5)
            8. ZŠ P.Horova - ZŠ Strážske   8:14 (5:8
            9. ZŠ J.Švermu 6 - ZŠ Krymská 5             10:9 (5:5)
            10. ZŠ Pavlovce / Uhom - ZŠ Strážske          10:12 (4:7)

             Konečné umiestnenie:

            1.miesto: ZŠ J.Švermu 6 Michalovce

            2.miesto: ZŠ Strážske

            3.miesto: ZŠ Krymská 5   Michalovce    

            4.miesto: ZŠ Pavla Horova Michalovce

            5.miesto: ZŠ Pavlovce / Uhom

            Do krajského  kola postupuje  ZŠ J.Švermu 6 Michalovce.

             Reprezentovali nás:

            Biačková M., Matišinová N.,TranVanová S.,Valiová D.,Martonová V.,Kudrová J.,Pristašová A.,Jelinská Ľ.,Romančáková K.,Maľarová D.,Hamorská S.,Kondášová E.

            Okresné finále v hádzanej chlapcov

            Dňa 28.4.2015 sa uskutočnilo okresné finále v hádzanej chlapcov ZŠ.

            Výsledky zápasov:

            ZŠ Okružná MI - ZŠ P. Horova MI      6 : 15 (5:7)

            ZŠ P. Horova MI - ZŠ Krymská 5 MI    12 : 19 (5:10)

            ZŠ Krymská 5 MI - ZŠ Okružná MI     22 : 13 (11:3)

            Konečná tabuľka:

            1. ZŠ Krymská 5 MI    2   2 0 0    41 : 25    4

            2. ZŚ P. Horova MI    2   1 0 1     27 : 25     2

            3. ZŠ Okružná MI     2    0 0 2    19 : 37      0

            Našu školu reprezentovali: T. Tkáč, P. Jelinský, E. Popik, K. Kudráč, S. Nguyen Tien, F. Kakoš, S. Kerekeš, S. Handra, A. Šalapa, A. Lukačin, D. Jereňák, E. Uguen

            Chlapcom blahoželáme a držíme palce v krajskom kole, ktoré sa uskutoční 5.5.2015 v Trebišove.

            Krajské kolo v hádzanej chlapcov

            Dňa 5. mája 2015 sa v Trebišove konalo krajské kolo Košického kraja v hádzanej chlapcov. Po víťazstve v skupine chlapci obsadili vo finále 2. miesto za domácim Trebišovom.

            Školu reprezentovali: S. Handra, P. Jelinský, D. Jereňák, F. Kakoš, S. Kerekeš, K. Kudrač, A. Lukačin, S. Nguyen Tien, E. Popik, A. Šalapa, T. Tkáč, E. Uguen.

            Srdečne blahoželáme k úspechu.

            III.ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev

            V dňoch 4. a 5. mája sa konal III. ročník volejbalového turnaja zmiešaných družstiev chlapcov a dievčat ZŠ " O pohár primátora mesta Michalovce."

            Žiaci našej školy v skupine obsadili 1. miesto a postúpili do finálovej skupiny, v ktorej sa umiestnili na 3. mieste.

            Školu reprezentovali títo žiaci: D. Štugnerová, M. Pustá, V. Tran Vanová, K. Kováčová, P. Nguyen Tienová, P. Jelinský, E. Popík, D. Štofila, M. Tirpák, S. Ďurík, T. Kostrej a M. Demeter.

            Blahoželáme!

            Okresné finále vo volejbale - MINIcool chlapci

            Dňa 12.5.2015 naša škola organizolala okresné finále v malom volejbale chlapcov.

            Do tejto športovej súťaže, ktorej vyhlasovateľom je Slovenská volejbalová federácia, sme sa  zapojili po prvýkrát.

            Okresného finále sa zúčasnili tieto družstvá:

            ZŠ Krymská 5 Michalovce

            ZŠ Šrobárová Prešov

            ZŠ Čierna nad Tisou

            ZŠ Parchovany.

            Víťazom sa stalo domáce družstvo v zložení:

            A. Lukačín /6.B/, A. Boboš /6.B/,A. Šalapa /6.B/, S. Handra /7.B/ a S. Ďurík /7.B/.

            Chlapcom k víťazstvu blahoželáme a prajeme veľa športových úspechov na krajskom finále, ktoré sa uskutoční

            vo Svidníku dňa 21.5.2015.

            Krajské MINI finále-volejbal chlapci

            Dňa 21.5.2015 sa naši žiaci zúčasnili krajského finále v malom volejbale, ktoré sa konalo vo Svidníku.

            Družstvo našej školy obsadilo v silnej konkurencii

            nasadených majstrov a vicemajstrov Slovenska 5. miesto.

            Finále sa zúčasnilo 10 najlepších družstiev kraja.

            Do celoslovenského finále postupili družstvá na prvých 4 miestach.

            Školu reprezentovali títo chlapci:

            Samuel Handra /7.B/

            Slavomír Ďurík /7.B/

            Adam Lukačín /6.B/

            Adam Boboš /6.B/

            Alex Šalapa /6.B/

            Chlapcom srdečne blahoželáme a želáme ďalšie športové úspechy.

            Školské majstrovstvá okresu v atletike

            Dňa 19.05.2015 sa uskutočnili školské Majstrovstvá v ľahkej atletike, ktoré usporiadala ZŠ Komenského v Michalovciach.
            Reprezentovali nás:

            dievčatá: Martina Pustá, Diana Štugnerová, Vanessa TranVanová, Erika Kondašová, Petra Kasincová, Zlatica Ďuríková, Nikola Andrašová, Janka Bérešová.

            Medailové umiestnenie:

            M. Pustá - 1. miesto - vrh guľou - majsterka okresu
            N. Andrašová - 2. miesto - vrh guľou
            M. Pustá - 1. miesto - hod kriketkou - majsterka okresu
            V. TranVanová - 2. miesto - 800 m
                                      3. miesto - 300 m
            Z. Ďuríková - 2. miesto - skok do diaľky
            D. Štugnerová - 3. miesto - skok do diaľky
                                      3. miesto - skok do výšky
            Štafeta 4x60 m v zložení: Ďuríková, Štugnerová, TranVanová a Pustá - 2. miesto
            V konečnom hodnotení škôl skončili dievčatá na 2. mieste.


            chlapci: Erik Popík, Maroš Barta, Filip Kakoš, Slavomír Ďurík, Slavomír NguyenTien, Dominik Štofila, Marko Tirpák,Tomáš Tkáč, Peter Jelinský

            Medailové umiestnenie:

            M. Tirpák - 1. miesto - skok do výšky - majster okresu
            P. Jelinský - 1. miesto - hod kriketkou - majster okresu

                                  3. miesto - vrh guľou
            E. Popík - 2. miesto - hod kriketkou 
            V konečnom hodnotení škôl skončili chlapci na 3. mieste. 


            M. Pustá, P. Jelinský a M. Tirpák ako majstri okresu nás budú reprezentovať na Majstrovstvách kraja, ktoré sa uskutočnia 6. júna 2015 v Košiciach.

            Všetkým, ktorí nás reprezentovali a dosiahli tieto pekné výsledky srdečne gratulujeme.

            Krajské majstrovstvá v ľahkej atletike

            Dňa 03.06.2015 sa v Košiciach konali Krajské majstrovstvá v atletike. Našu školu reprezentovali žiaci v týchto disciplínach:

            Peter Jelinský – kriket

            Martina Pustá – kriket, guľa

            Marko Tirpák – skok do výšky

            Menovaní žiaci reprezentovali našu školu s výbornými výsledkami:

             

            Disciplína 

            meno a priezvisko                 

            výkon  

            umiestnenie

            Kriket

            Peter Jelinský                

            86,60 m            

            1.miesto

            Kriket

            Martina Pustá          

            63, 03 m           

            1.miesto

            Výška   

            Marko Tirpák                

            167 cm             

            1.miesto

            Guľa 

            Martina Pustá  

            9,22 m   

            4.miesto

             

            Svojimi výkonmi sa nominovali na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú  17.júna v Nových Zámkoch. Všetkým účastníkom k postupu srdečne blahoželáme a držíme palce na Majstrovstvách Slovenskej republiky.

            Mestská súťaž v plávaní žiakov ZŠ

            Dňa 5. júna 2015 sa na plavárni v Michalovciach uskutočnila Mestská súťaž v plávaní žiakov základných škôl " O pohár primátora mesta Michalovce". 

            Našu školu reprezentoval žiak 5.B triedy Dávid Jacečko. Súťažil v kategórií B v disciplínach 50 m znak a 50 m VS
            Reprezentoval nás naozaj výborne, pretože obidve disciplíny jednoznačne vyhral.                                                                                                                              

            Získal titul -  Školský majster mesta , medailu a diplom.

            Srdečne gratulujeme!

            Majstrovstvá Slovenska v atletike

            Dňa 17.06.2015 sa v Nových Zámkoch konali Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov a žiačok základných škôl. Našu školu reprezentovali títo žiaci:

            Dievčatá – kriket – Martina Pustá

            Chlapci:

            kriket – Peter Jelinský

            výška – Marko Tirpak

             

            V silnej konkurencii sa umiestnili nasledovne:

            Chlapci:      

            kriket    Peter Jelinský     78,29 m       6.miesto

            výška    Marko Tirpak       169 cm        9.miesto

            Dievčatá:      

            kriket           Martina  Pustá             69,48m        1.miesto

             

            Martina Pustá je Majsterkou Slovenska v hode kriketovou loptičkou.

            Srdečne blahoželáme všetkým našim žiakom, za dosiahnuté výsledky na Majstrovstvách Slovenska.


            2013/2014

            Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu základných škôl

            Dňa 27. 09. 2013 sa konali Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu základných škôl. Miesto konania bol Areál jazera Baňa. V tejto súťaži sa zúčastnili kategórie - chlapci a dievčatá. Chlapci bežali 3 okruhy a dievčatá 2 okruhy.

            Výsledky kategória dievčat:

            Tran Vanová Vanesa -  5. miesto

            Štugnerová Diana -     12. miesto

            Pustá Martina -            16. miesto

            Výsledky kategória chlapcov:

            Baranec Miloš -           22. miesto

            Tkáč Tomáš -               24. miesto

            Štofila Dominik -          25. miesto

            Aj napriek našej veľkej snahe nám to tentokrát nevyšlo, ale budeme naďalej pracovať, aby sme na budúce dosiahli lepšie výsledky.

             

            Školské športové strediská - chlapci a dievčatá - viď. stránka  Školské športové strediská

            XXI. ročník matičného behu o štít mesta Michalovce.

            Reprezentovali nás: najlmadší žiaci: Novotý Šimon, Novák Roman, Kováčik Gabriel

                                         mladší žiaci:     Šalapa Alex, Ethan Uguen, Ďurík Slavomír, NguyeTtien Slavomí, Kakoš Filip

                                         starší žiaci:       Kríž Kristián

                                         najmladšie žiačky:  TranVanová Sandra, Pristášová Andrea, Šerbanová Alina, Pilníková Diana

            Najvýraznejší úspech dosiahol žiak 6.B triedy Slavomír Ďurík , keď v kategórií mladších žiakov sa umiestnil na 1. mieste. Ďalším reprezentantom  našej školy sa na medailové stupienky nepodarilo dostať.

            Volejbalový turnaj o pohár riaditeľa školy - dievčatá - 12.12.2013

            Dňa 12.12.2013 sa na našej škole uskutočnil Volejbalový turnaj žiačok o pohár riaditeľa školy. Naše dievčatá obsadili po veľmi dobrom výkone 1. miesto. Turnaja sa zúčastnili ZŠ Krymská, ZŠ Pavlovce nad Uhom, ZŠ Veľké Kapušany a ZŠ Palín.

            Výsledky turnaja:

            ZŠ Veľké Kapušany - ZŠ Pavlovce nad Uhom 1 : 2

            ZŠ Krymská 5 Michalovce - ZŠ Palín 2 : 0

            ZŠ Veľké Kapušany - ZŠ Krymská 5 Michalovce 2 : 1

            ZŠ Pavlovce nad Uhom - ZŠ Palín 2 : 0

            ZŠ Krymská 5 Michalovce - ZŠ Pavlovce nad Uhom 2 : 0

            ZŠ Veľké Kapušany - ZŠ Palín 1 : 2

            Konečné poradie:

            1. miesto - ZŠ Krymská 5 Michalovce

            2. miesto - ZŠ Pavlovce nad Uhom

            3. miesto - ZŠ Palín

            4. miesto - ZŠ Veľké Kapušany

            Našu školu reprezentovali: Bačíková Karin, Eľková Zuzana, Pustá Martina, Štugnerová Diana, Kalayová Eva, Čičáková Simona, Godočíková Veronika, Kováčová Kristína, Nguyen Tienová Pavlína, Tran Vanová Vanesa a Staruchová Denisa.

            Naším dievčatám k víťazstvu srdečne blahoželáme. 

                                                       

            Turnaj hádzanárskych nádejí 

                  Dňa  15. novembra 2013 sa v telocvični  ZŠ Krymská 5 uskutočnil Turnaj hádzanárskych  nádejí   chlapcov a dievčat             3. a  4. ročníka.

             V kategórii chlapcov  sa zúčastnili tieto školy: ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                                                                      ZŠ Pavla Horova  Michalovce

                                                                                      ZŠ Krymská 5 Michalovce

            V kategórii dievčat sa zúčastnili tieto školy:      ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                                                                      ZŠ Okružná 17  Michalovce

                                                                                      ZŠ Pavla Horova  Michalovce

                                                                                      ZŠ Krymská 5  Michalovce

            V obidvoch kategóriách sa hralo podľa platných pravidiel hádzanej, systémom každý s každým.

             

            Výsledky turnaja chlapcov : 1.  ZŠ Krymská 5 -  ZŠ TJ Moussona         0  :  7

                                                         2.  ZŠ TJ Moussona  -  ZŠ Pavla Horova     3  :  0

                                                         3.  ZŠ Pavla Horova  -  ZŠ Krymská 5         2  :  3

             

            Výsledky turnaja dievčat :    1.  ZŠ Krymská 5 -  ZŠ TJ Moussona         12  :  1  

                                                         2.  ZŠ Pavla Horova  -  ZŠ Okružná 17         0  :  2

                                                         3.  ZŠ TJ Moussona  -  ZŠ Okružná 17        1  :  5    

                                                         4.  ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Pavla Horova          8  :  1  

                                                         5.  ZŠ Pavla Horova  -   ZŠ TJ Moussona      4 :  1      

                                                         6.  ZŠ Okružná 17  -   ZŠ Krymská 5           2  :  3  

             

            Konečné poradie dievčat  :      1. miesto         ZŠ Krymská 5    Michalovce

                                                             2. miesto         ZŠ Okružná 17      Michalovce

                                                             3. miesto         ZŠ Pavla Horova   Michalovce

                                                             4. miesto         ZŠ TJ Moussona    Michalovce     

                                                          

            Konečné poradie chlapcov :     1. miesto         ZŠ TJ Moussona    Michalovce                                                   

                                                              2. miesto         ZŠ Krymská 5     Michalovce

                                                              3. miesto         ZŠ Pavla Horova   Michalovce

            Najlešpia hráčka turnaja  :  Alina Šerbanová

            Najlepší hráč turnaja       :   Šimon Novotný 

             

            ZOBER LOPTU NIE DROGY -  02.12.2013 Chemkostav Aréna Michalovce

            Reprezentovali nás: 

            1. Martonová  Vanessa              4.B
            2. Berešová  Laura                    2.B
            3. TranVanová  Sandra              4.A
            4. Pristášová  Andrea                4.B
            5. Pilníková Diana                     4.B
            6. Šerbanová  Alina                   4.B
            7. Kováčová  Viktória                 2.B
            8. Reichelová  Sofia                   4.B
            9. OndoEštoková  Jana              3.A
            10. Kušniríková  Bronislava          4.B
            11. Šedivá  Natália                      4.B

             V konečnom hodnotení naše dievčatá obsadili 1.miesto pred ZŠ Okružná 17 a ZŠ T.J Moussona Michalovce.

             

             Volejbalový turnaj -  chlapci - Pavlovce nad Uhom - 21.01.2014

            Dňa 21.1.2014 sa na ZŠ v Pavlovciach nad Uhom uskutočnil Volejbalový turnaj chlapcov o pohár riaditeľa školy. Naši chlapci obsadili po veľmi dobrom výkone 2. miesto.

            Chlapcom srdečne blahoželáme!

             Basketalový turnaj - chlapcov ,, O pohár primátora mesta" - 06.02.2014

            Dňa 6.2.2014 sa uskutočnil Turnaj ŽBL 2013/2014 o pohár primátora mesta. Žiaci našej školy boli nasadení do skupiny B spolu s ZŠ T. J. Moussona, ZŠ J. Švermu a ZŠ P. Horova. Hralo sa systémom každý s každým.

            Výsledky našich žiakov:

            ZŠ Krymská - ZŠ J. Švermu 28 : 17

            ZŠ Krymská - ZŠ T. J. Moussona 34 : 16

            ZŠ Krymská - ZŠ P. Horova 22 : 28

            Žiaci našej školy do záverečného turnaja postúpili z 2. miesta a budú tak bojovať o celkové 3. miesto.

            Reprezentovali nás: E. Popík, P. Jelinský, L. Romančák, N. Bálint, R. Balogh, T. Tkáč, M. Pirkovský, S. Borek, M. Tirpák. Chlapcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v záverečnom zápase.

             

             Lyžiarsky výcvikový kurz Vyšné Ružbachy - 17. - 21. 02.2014 

             Hádzaná žiačok ZŠ - okresné finále 26.02.2014

             Zúčastné školy : ZŠ Okružná 17 Michalovce

                                      ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                      ZŠ Krymská 5 Michalovce

            Výsledky našich dievčat:    ZŠ Krymská  - ZŠ Okružná           12 : 24  / 7 : 15 /

                                                    ZŠ Krymská -  ZŠ T.J.Moussona   22 : 18  / 12 : 9 /

            Konečné poradie: 1. miesto  : ZŠ Okružná 17 Michalovce

                                      2. miesto:   ZŠ Krymská 5 Michalovce

                                      3. miesto:   ZŠ T.J.Moussona Michalovce

             Basketbalový turnaj - dievčat ,, O pohár primátora mesta" 

            Dňa 13. marca 2014 sa uskutočnil v telocvični GPH v Michalovciach záverečný turnaj ŽBL dievčat v basketbale o Pohár primátora. Naše dievčatá po dvoch prehrách v predchádzajúcom kole hrali na tomto turnaji o 5. miesto so žiačkami  ZŠ J. Švermu 6 v MI. Celý zápas mali pod kontrolou a zaslúžene vyhrali 21 : 13.

            Reprezentovali nás: M. Pustá, K. Kováčová, M. Čižmariková, V. Tran Vanová ,N. Andrašová, P. Nguyen Tienová, D. Štugnerová, S. Čičáková, E. Kalayová.

            Body nášho družstva: Tran Vanová 6, Čižmariková 4, Pustá 4, Nguyen Tienová 4, Štugnerová 3.

            Dievčatám srdečne blahoželáme.

            Obvodové kolo basketbal chlapci

            Dňa 14.03.2014 sa na ZŠ J. Švermu konalo obvodové kolo v basketbale chlapcov. Zúčastnené školy: ZŠ Školská, ZŠ Krymská 5 a ZŠ J.Švermu.

            Výsledky zápasov:

            ZŠ Krymská - ZŠ J. Švermu    34 : 14 / 12 : 7 /

            ZŠ Krymská - ZŠ Školská      30 : 42  / 21 : 22 /

            Konečné poradie: 1. miesto: ZŠ Školská

                                       2. miesto: ZŠ Krymská 5

                                       3 .miesto: ZŠ J.Švermu

            Reprezentovali nás: Popik E., Jelinský P., Romančák L.,Bálint N.,Balogh R.,Tkáč T.,Tirpák M.

            Okresné finále vo volejbale - kategória- chlapci a dievčatá

            25. marca 2014 sa uskutočnilo okresné finále vo volejbale dievčat. Naše dievčatá obsadili 4. miesto, keď porazili víťazné družstvo zo Strážskeho.

            Dievčatá hrali v zostave: Z. Eľková, M. Pustá, D. Štugnerová, P. Nguyen Tienová, V. Tran Vanová, V. Godočíková, S. Čičáková, K. Kováčová, E. Kalayová a M. Andrašová.

            27. marca 2014 sa uskutočnilo aj okresné finále vo volejbale chlapcov. Naši chlapci obsadili 4. miesto.

            Chlapci hrali v zostave: K. Kríž, P. Rapáč, N. Gaľaš, M. Sidor, P. Jelinský, R. Balogh, M. Hrabovský a D. Dlužanin.

            Obom družstvám blahoželáme!

            Turnaj o pohár primátora mesta Michalovce

            Dňa 08.04.2014 sa na  ZŠ Krymská 5 konal turnaj o pohár primátora mesta Michalovce. Po skončení súbojov v základných skupinách sa školy stretli v súbojoch o konečné umiestnenie.

            o 5. - 6.miesto   III. ZŠ - I. ZŠ 

                                         18 : 45

            o 3. - 4.miesto   V. ZŠ - VII. ZŠ 

                                         22 : 28

            o 1. - 2. miesto  VI. ZŠ - VIII. ZŠ

                                          36 : 13

            Konečné umiestnenie: 1.miesto : ZŠ  Okružná 17

                                             2.miesto:  ZŠ  Pavla Horova

                                             3.miesto: ZŠ  Krymská 5

                                             4.miesto: ZŠ  Školská 2

                                             5.miesto: ZŠ  T.J.Moussona

                                             6.miesto: ZŠ Moskovská

            Chlapcov k 3.miestu srdečne blahoželáme.

            Našu školu reprezentovali: P.Jelinský, R.Balogh, N. Balint, M. Pirkovský, T. Tkáč, M. Tirpak


            2012/2013

            Cezpoľný beh žiakov a žiačok ZŠ - okresné finále

            Dievčatá:

            ŠTUGNEROVÁ  Diana                              01.07.2001      19. miesto

            PUSTÁ  Martina                                       15.09.2000      16. miesto

            TRAN – VANOVÁ  Vanessa                      04.06.2000       5. miesto

             

            Chlapci:

            BARANEC  Lukáš                                     13.11.1999

            KASINEC  Martin                                      14.01.1999

            ŠTOFILA Dominik                                      26.12.1999

             

            Školské športové strediská - chlapci a dievčatá - viď. stránka  Školské športové strediská

            XXI. ročník matičného behu o štít mesta Michalovce.

            Reprezentovali nás: najlmadší žiaci: Novotý Šimon, Novák Roman, Kováčik Gabriel

                                         mladší žiaci:     Šalapa Alex, Ethan Uguen, Ďurík Slavomír, NguyeTtien Slavomí, Kakoš Filip

                                         starší žiaci:       Kríž Kristián

                                         najmladšie žiačky:  TranVanová Sandra, Pristášová Andrea, Šerbanová Alina, Pilníková Diana

            Najvýraznejší úspech dosiahol žiak 6.B triedy Slavomír Ďurík , keď v kategórií mladších žiakov sa umiestnil na 1. mieste. Ďalším reprezentantom  našej školy sa na medailové stupienky nepodarilo dostať.

            Volejbalový turnaj o pohár riaditeľa školy - dievčatá - 12.12.2013

                                                       

            Turnaj hádzanárskych nádejí 

                  Dňa  15. novembra 2013 sa v telocvični  ZŠ Krymská 5 uskutočnil Turnaj hádzanárskych  nádejí   chlapcov a dievčat             3. a  4. ročníka.

             V kategórii chlapcov  sa zúčastnili tieto školy: ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                                                                      ZŠ Pavla Horova  Michalovce

                                                                                      ZŠ Krymská 5 Michalovce

            V kategórii dievčat sa zúčastnili tieto školy:      ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                                                                      ZŠ Okružná 17  Michalovce

                                                                                      ZŠ Pavla Horova  Michalovce

                                                                                      ZŠ Krymská 5  Michalovce

            V obidvoch kategóriách sa hralo podľa platných pravidiel hádzanej, systémom každý s každým.

             

            Výsledky turnaja chlapcov : 1.  ZŠ Krymská 5 -  ZŠ TJ Moussona         0  :  7

                                                         2.  ZŠ TJ Moussona  -  ZŠ Pavla Horova     3  :  0

                                                         3.  ZŠ Pavla Horova  -  ZŠ Krymská 5         2  :  3

             

            Výsledky turnaja dievčat :    1.  ZŠ Krymská 5 -  ZŠ TJ Moussona         12  :  1  

                                                         2.  ZŠ Pavla Horova  -  ZŠ Okružná 17         0  :  2

                                                         3.  ZŠ TJ Moussona  -  ZŠ Okružná 17        1  :  5    

                                                         4.  ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Pavla Horova          8  :  1  

                                                         5.  ZŠ Pavla Horova  -   ZŠ TJ Moussona      4 :  1      

                                                         6.  ZŠ Okružná 17  -   ZŠ Krymská 5           2  :  3  

             

            Konečné poradie dievčat  :      1. miesto         ZŠ Krymská 5    Michalovce

                                                             2. miesto         ZŠ Okružná 17      Michalovce

                                                             3. miesto         ZŠ Pavla Horova   Michalovce

                                                             4. miesto         ZŠ TJ Moussona    Michalovce     

                                                          

            Konečné poradie chlapcov :     1. miesto         ZŠ TJ Moussona    Michalovce                                                   

                                                              2. miesto         ZŠ Krymská 5     Michalovce

                                                              3. miesto         ZŠ Pavla Horova   Michalovce

            Najlešpia hráčka turnaja  :  Alina Šerbanová

            Najlepší hráč turnaja       :   Šimon Novotný 

             

            ZOBER LOPTU NIE DROGY -  02.12.2013 Chemkostav Aréna Michalovce

            Reprezentovali nás: 

            Martonová  Vanessa              4.B Berešová  Laura                    2.B TranVanová  Sandra              4.A Pristášová  Andrea                4.B Pilníková Diana                     4.B Šerbanová  Alina                   4.B Kováčová  Viktória                 2.B Reichelová  Sofia                   4.B OndoEštoková  Jana              3.A Kušniríková  Bronislava          4.B Šedivá  Natália                      4.B

             

            Výsledky
            ZŠ Krymská - ZŠ Moussona 21 : 17
            ZŠ Krymská - ZŠ Okružná 12 : 28

            Najlepšie strelkyne nášho družstva: M. Pustá 12, K. Bačíková 10, V. Tran Vanová 6.

            Reprezentovali nás tieto dievčatá:
            1. Jakubová J. 8. Nguyen Tienová P.
            2. Bačíková K. 9. Kováčová K.
            3. Pustá M. 10. Kováčová P.
            4. Štugnerová D. 11. Andrašová S.
            5. Badžová L. 12. Horváthová J.
            6. Tran Vanová K. 13. Krajčovičová D.
            7. Tran Vanová V.  

            Dievčatám srdečne blahoželáme.



            Dňa 28.09.2012 sa uskutočnil Cezpoľný beh chlapcov a dievčat na IBV- Baňa.

            Chlapci skončili s konečným umiestnením na 16.,26.,28 mieste. Kategória dievčat sa umiestnila na 2., 12.,25 mieste.


             V konečnom hodnotení naše dievčatá obsadili 1.miesto pred ZŠ Okružná 17 a ZŠ T.J Moussona Michalovce.

             

             Volejbalový turnaj -  chlapci - Pavlovce nad Uhom - 21.01.2014

             Basketalový turnaj - chlapcov ,, O pohár primátora mesta" - 06.02.2014

             Basketbalový turnaj - dievčat ,, O pohár primátora mesta" - 12.02.2014

             Lyžiarsky výcvikový kurz Vyšné Ružbachy - 17. - 21. 02.2014 -

             Hádzaná žiačok ZŠ - okresné finále 26.02.2014

             Zúčastné školy : ZŠ Okružná 17 Michalovce

                                      ZŠ T.J.Moussona Michalovce

                                      ZŠ Krymská 5 Michalovce

            Výsledky našich dievčat:    ZŠ Krymská  - ZŠ Okružná           12 : 24  / 7 : 15 /

                                                    ZŠ Krymská -  ZŠ T.J.Moussona   22 : 18  / 12 : 9 /

            Konečné poradie: 1. miesto  : ZŠ Okružná 17 Michalovce

                                      2. miesto:   ZŠ Krymská 5 Michalovce

                                      3. miesto:   ZŠ T.J.Moussona Michalovce

             

             

                   

             

             

            Archív - Športové súťaže 2012/2013

            Vianočný turnaj vo volejbale

            Dňa 21.12.2012 sa uskutočnil v telocvični našej školy vianočný turnaj vo volejbale. Turnaja sa zúčastnili triedy 9.A, 9.B a zmiešané družstvo žiakov 7. a 8. ročníka.

            7. a 8. ročník - 9.A    0 : 2
            7. a 8. ročník - 9.B    0 : 2
            9.A - 9.B    2 : 0

                  Umiestnenie:   1. miesto - 9.A

              2. miesto - 9. B

              3. miesto - družstvo 7. a 8. ročníka

            9.A srdečne blahoželáme.


            Vianočný turnaj v malom futbale

            Dňa 20.12.2012 sa uskutočnil medziročníkový vianočný turnaj v malom futbale.

            ňVýsledky turnaja:

            4. roč. - 5. roč. 1 : 6

            6. roč. - 7. roč. 1 : 8

            8. roč. - 9. roč. 2 : 5

            FINÁLE: 7. roč. - 9. roč. 0 : 9

            Víťazom sa stali chlapci 9. ročníka. Najlepším strelcom celého turnaja bol Patrik Fajner (9.A)  s deviatimi gólmi.


            Vyhodnotenie krajského kola - hádzaná chlapci

            Po víťazstve v okresnom kole v hádzanej žiakov chlapci našej školy reprezentovali okres v krajskom kole, ktoré sa uskutočnilo dňa 10.12.2012 v Mestskej hádzanárskej hale v Košiciach.

            Krajského kola sa zúčastnilo 8 družstiev, ktoré boli rozdelené do 2 skupín.

            Naši chlapci v skupine "A" dosiahli tieto výsledky:

            VII. ZŠ - ZŠ Spišská Nová Ves     15:5

            VII. ZŠ - ZŠ Medzev     11:15

            VII. ZŠ - ZŠ Staničná Košice     13:2

            Po jednej prehre naši žiaci obsadili 2. miesto v skupine a o celkové 3. miesto sa stretli v priamom súboji so ZŠ Bruselská Košice.

            ZŠ Bruselská Košice - VII.ZŠ     8:12.

            To znamená, že naši chlapci obsadili 3. miesto v Košickom kraji.

            O tento pekný úspech sa pričinili: Jelinský P., Balint N., Gaľaš N., Iľaš J., Kučak D., Popik E., Rapáč P., Romančák L., Romančák R., Sidor M., Stretavský P., Tkáč T.

            Srdečne blahoželáme!


             Okresné finále - hádzaná chlapcov

            Dňa 5.12.2012 sa v športovej hale Winland v Michalovciach uskutočnilo Okresné finále hádzanej chlapcov základných škôl.

            Povereným organizátorom súťaže bola naša škola.

            Turnaja sa zúčastnili 4 mestské školy:

            ZŠ, Krymská /VII ZŠ/ , ZŠ T.J.Moussona /I.ZŠ/ , ZŠ Okružná /6. ZŠ/ a ZŠ P. Horova /8.ZŠ/.

            Výsledné umiestnenie:

            1. miesto     ZŠ Krymská 5

            2. miesto     ZŠ P. Horova

            3. miesto     ZŠ Okružná 6

            4. miesto     ZŠ T.J.Moussona

            Žiaci našej školy pod vedením Mgr. J. Porvaza budú reprezentovať našu školu na krajskom finále, ktoré sa uskutoční v Košiciach 10.12.2012.


            Okresné finále v hádzanej dievčat ZŠ

            Dňa 29. novemra 2012 sa uskutočnilo v Chemkostav aréne OF v hádzanej dievčat ZŠ. Turnaja sa zúčastnili tieto školy:

            ZŠ Moussona

            ZŠ Okružná

            ZŠ Krymská

            Hralo sa systémom každý s každým. Naše dievčatá obsadili 2. miesto.