• Športové súťaže 2016/2017

        • Okresné kolo v basketbale žiačok ZŠ 2016/2017

          Dňa 22.2.2017 sa uskutočnilo okresné kolo v basketbale žiačok ZŠ. Zúčastnili sa ho tieto školy: ZŠ J. Švermu 6 MI, ZŠ Okružná 17 MI, ZŠ Krymská 5 MI, ZŠ Pavla Horova MI, ZŠ Školská 2 MI. Hralo sa systémom každý s každým, 2 x 10 minút.
          Žiačky našej školy skončili v celkovom hodnotení na peknom 3. mieste.

          Výsledky našich dievčat:
          1. ZŠ Pavla Horova  -  ZŠ Krymská 5        3 : 24
          2. ZŠ J. Švermu 6   -  ZŠ Krymská 5         0 : 15
          3. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Okružná 17           8 : 27
          4. ZŠ Krymská 5  -  ZŠ Školská 2            14 : 17

          Reprezentovali nás: Romančáková K., Maľarová D., Ferková D., Vu Mai L., Hamorská S., Kondašová E., Kacsiová N., Pazičová S., Pristášová A., Biačková M., Jakubíková M., Valiová D.  


          Finálové stretnutie vo florbale chlapcov - 7. ročník

          Dňa 15.12.2016 sa v Mestskej športovej hale odohralo finálové stretnutie vo florbale chlapcov - veková kategória 7. ročník.

          Do finále postúpili školy, ktoré vo svojej skupine obsadili 1 a 2 miesto:

          Skupina A:

          ZŠ T. J. Moussona

          ZŠ Krymská  5

          ZŠ Komenského  4

          Skupina B:

          ZŠ P. Horova

          ZŠ Školská  2

          ZŠ Okružná 17

          ZŠ Švermu

          Do finále sa prebojovali tieto školy: ZŠ T. J. Moussona, ZŠ Krymská 5, ZŠ P. Horova,  ZŠ Školská 2.  Hralo sa systémom každý s každým.

          Celkové umiestnenie:

          1. miesto: ZŠ T. J. Moussona

          2. miesto: ZŠ Školská 2

          3. miesto: ZŠ P. Horova

          4. miesto: ZŠ Krymská 5


          Futbal - kategória 5. - 7. ročník

          Dňa  04.11.2016 sa v areáli  školy ZŠ Okružná 17 konali zápasy vo futbale pre kategóriu 5. - 7. ročník chlapci.  Turnaja sa zúčastnili tieto školy: ZŠ T. J. Moussona, ZŠ Švermu, ZŠ Školská 2, ZŠ Krymská 5, OGY, ZŠ P. Horova a ZŠ Okružná 17 Michalovce. Hrací čas bol 1x20 minút.

          Hralo sa v dvoch skupinách:

          Skupina „A“

          ZŠ Okružná 17 - ZŠ Krymská 5     21:0

          ZŠ Švermu - ZŠ T. J. Moussona     6:0

          ZŠ Okružná 17 - ZŠ Švermu     11:1

          ZŠ Krymská 5 - ZŠ T. J. Moussona     7:1

          ZŠ Švermu - ZŠ Krymská 5     12:3

          ZŠ T. J. Moussona - ZŠ Okružná 17     0:21

          Skupina „B“

          ZŠ Školská 2 – ZŠ P. Horova     6:1

          ZŠ P.Horova – OGY     8:2

          OGY - ZŠ Školská 2     0:6

          Naši žiaci obsadili v skupine „A“ 3. miesto.

          Reprezentovali nás: Novotný Š., Kováčik G., Balog D., Sorokáč J., Novák R., Pinkovský D., Činčár D., Gramata P., Eštok D., Vrábeľ K.


          Okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok

          Dňa 05.10.2016 sa konalo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok . V obidvoch kategóriách súťažili 3-členné družstvá.

          V kategórii chlapci našu školu reprezentovali: Ďurík Slavomír, Handra Samuel, Kasinec Timotej.

          Umiestnenie: Ďurík Slavomír - 3. miesto

                               Handra Samuel - 10. miesto

                               Kasinec Timotej - 14. miesto

          V celkovom vyhodnotení sa berie do úvahy aj celkové umiestnenie jednotlivcov a pri spočítaní bodov sa naši chlapci umiestnili na 3. mieste ako družstvo.

          V kategórii dievčat našu školu reprezentovali: Kasincová Barbora, Kondášová Erika, Tran Vanová Sandra.

          Umiestnenie: Kasincová Barbora - 16. miesto

                               Kondášová Erika - 15. miesto

                               Tran Vanová Sandra - 17. miesto