• Archív - Súťaže

        • 2016/2017

          Návšteva ZOO

          Dňa 12.06.2017 žiaci VII.A za víťazstvo vo výtvarnej súťaži "Autobus očami detí" navštívili ZOO Košice.

          Pozri fotoalbum: http://zskrymmi.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=792


          Svetová detská výtvarná tvorba

          V XXIV. ročníku Svetovej detskej výtvarnej tvorby v Japonskom Tokiu získala naša žiačka Eva Kalayová hlavnú cenu poroty.


          ZLATÝ DRAK 2017 - III. ročník  medzinárodnej  detskej výtvarnej súťaže

          V medzinárodnej výtvarnej súťaži "ZLATÝ DRAK 2017" žiačka našej školy Ema Praskajová VIII.B získala hlavnú cenu Liptovského múzea. Srdečne blahoželáme.

          Ocenená práca


          Výtvarná súťaž - „MAĽUJTE S PRIMALEXom!“

          V celoslovenskej výtvarnej súťaži - Vtáky Slovenska porota ocenila prácu žiačky našej školy Terézie Godovej V.A. Zároveň škola získala maliarske potreby v hodnote 100 eur. Srdečne blahoželáme.

          Ocenená práca


          Vesmír očami detí 2017 - celoslovenské kolo

          V celoslovenskom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2017, získala žiačka našej školy Diana Havránková V.B krásne 3. miesto.


          Fugová domovina

          V 9. ročníku regionálnej literárnej a výtvarnej súťaže Fugová domovina získala žiačka VIII.B triedy Ema Stašková 3. miesto.

          Žiačky Denisa Mrázová VIII.B a Simona Mentová VI.A získali čestné uznania.


          Príroda a poľovníctvo očami detí

          V okresnom kole výtvarnej súťaže predstavenstvo OPK Michalovce vyhodnotilo  5 najlepších výtvarných prác.

          Dve ocenenia získali naši žiaci Marek Čičák V.A a Viktória Hamlíková V.A.


          Regionálna výtvarná súťaž Autobus očami detí

          V rámci Európskeho týždňa mobility spoločnosť Arriva vyhlásila výtvarnú súťaž pre kolektívy ZŠ, v ktorej kolektív žiačok VII.A triedy D. Bobošová, M. Yao, V. Kasincová, S Serdyová, N. Kozarová, S. Tran Vanová a Z. Révayová získal 1. miesto.


          Celoslovenské kolo výtvarnej súťaže Stroj času 

          V celoslovenskom kole výtvarnej súťaže

          Stroj času, ktorá sa konala pri príležitosti

          Týždňa vedy a techniky na Slovensku,

          získala žiačka našej školy

          Ema Stašková VIII.B krásne 3. miesto.

           

           

           

           

           

          2015/2016

          Celoslovenská súťaž "RIO - 2016"

          Okresné kolo - ocenené práce:

          P. Kováčová - IX.A - postup do celoslovenského kola

          E. Stašková - VII.B - postup do celoslovenského kola

          G. Fekesházyová - VIII.B

          M. Stašková - VIII.B

          Fugova domovina - reg. kolo

          3. kat. - 2. miesto - M. Yao - VI.A

          4. kat. - 2. miesto - P. Kováčová - IX.A

              3. miesto - M. Stašková - VIII.B

          Vesmír očami detí - celoslovenské kolo

          3. kat. - víťazná práca - Viktória Hocmanová - IX.A

          Michalovce - očami mladých výtvarníkov

          2. kategória:

          1. miesto: Dana Bobošová - 6.A

          3. miesto: Simona Serdyová - 6.A

          3. kategória:

          2. miesto: Ema Stašková - 7.B

          Európa v škole

          I. kategória:

          Všetko bude v poriadku

          2. miesto: Simona Reichelová - 3.A

          Dievčatá to zvládnu tiež

          1. miesto: Nina Jacečková - 3.A

          II. kategória:

          Som, kto som

          2. miesto: Jana Ondo-Eštoková - 5.A

          Šikana nič pre mňa

          1. miesto: Ema Stašková - 7.B

          Od dnes som statočný

          2. miesto: Šimon Chvostaľ - 5.A

          III. kategória:

          Pozdvihla som svoj hlas

          2. miesto: Anna Hančárová - 9.A

          Mier, to je umenie

          1. miesto: Petra Kováčová - 9.A

          Kyberšikana - len neškodný žart?

          1. miesto: Mária Stašková - 8.B

          Celoslovenská výtvarná súťaž -  Budúcnosť sveta

          2. miesto - Šimon Chvostaľ - V.A

          Regionálna súťaž "TRADÍCIE A ŽIVOT NAŠICH PREDKOV"

          2. kategória:

          4. miesto - Zuzana Révayová - VI.A

          5. miesto - Simona Pazičová - VI.B

          3. kategória:

          1. miesto - Ema Praskajová - VII.B

          3. miesto - Slavo Ďurik - VIII.B

          4. miesto - Ema Stašková - VII.B

           

          Medzinárodná výtvarná súťaž „Radosť Európy 2015“

          Anna Hančárová - IX.A - IV. kategória (13 - 15 rokov) - 1. miesto


          2014/2015

          Vesmír očami detí 2015 - regionálne kolo

          13.3.2015

          2. kategória:

          1. miesto - Nina Jacečková - II.A

          3. kategória:

          1. miesto - Nora Kovácsová - IX.B

          3. miesto - Zlaťka Ďuríková - VIII.A

          Do celoslovenského kola s ocenenými prácami postúpili aj práce žiačok E. Staškovej - VI.B a P. Kováčovej - VIII.A.

          Európa v škole - okresné kolo

          17.2.2015

          Výtvarné práce:

          II. kategória: Ema Stašková 6.B - 1. miesto

          III. kategória: Simona Kicová 9.B - 1. miesto


          2013/2014

          Svetová výtvarná súťaž v Japonsku

          V 21. ročníku Svetovej výtvarnej súťaže detí v Tokiu naša žiačka Martina Čižmáriková z 8.B triedy získala nádherné 2. miesto.

          Súťaže sa zúčastnilo 69 krajín s celkovým počtom 25 000 výtvarných prác.

          FUGOVA DOMOVINA - regionálne kolo

          Dňa 21. mája 2014 v Zemplínskom osvetovom stredisku v Michalovciach sa uskutočnilo vyhodnotenie regionálnej výtvarnej súťaže FUGOVA DOMOVINA.

          Výsledky našich žiakov:

          v 3. kateg. - 1. miesto získala Denisa Mrázová - 5.B,

          vo 4. kateg. - 2. miesto získali Zlatica Ďuriková - 7.A a Simona Kicová - 8.B.

          Medzinárodná súťaž v Macedónsku

          V medzinárodnej súťaži detských výtvarných prác "13. november - Skapje" nádherné 1. miesto získali naše žiačky:

          Anna Benčová - 9.B

          Martina Čižmáriková - 8.B

           

          Vesmír očami detí - okresné kolo

          Dňa 17. marca 2014 sa v Zemplínskom múzeu v Michalovciach uskutočnilo vyhodnotenie okresnej súťaže "Vesmír očami detí". V 3. kategórii boli ocenené naše žiačky:

          1. miesto - Anna Benčová

          2. miesto - Ráchel Verbovská

          postupujúca práca do celoslovenského kola - Barbora Bobošová

          Michalovce očami mladých výtvarníkov 2014 - mestská súťaž

          V mestskej výtvarnej súťaži "Michalovce očami mladých výtvarníkov 2014" vo 4. kategórii boli ocenení:

          1. miesto - Nóra Kovacsová - 8.B

          2. miesto - Viktória Hocmanová - 7.A

          Európa v škole - obvodné kolo

          Dňa 20.2.2014 sa konalo obvodné kolo súťaže Európa v škole.

          Umelecké práce
          II. veková kategória /10 – 12 rokov/
          2. miesto - Viktória Hocmanová

          III. veková kategória /13 – 15 rokov/
          1. miesto - Simona Kicová


          2012/2013

          Žiačka  Zuzana Praskajová z 8.B triedy získala v celoslovenskom kole výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí" 1. miesto.

          Úspech vo výtvarnej súťaži 

          Žiačka IX.B triedy Martina Lehotayová

          získala krásne 3. miesto v celoslovenskom kole

          výtvarnej súťaže Národnej banky Slovenska

           Povieme to farbičkami.

          Cenu jej odovzdal guvernér NBS Jozef Makúch.

          Fugova domovina

          1. miesto - Juliana Matiová - 9.B

          3. miesto - Viktória Palovčíková - 8.B, Martina Čižmariková - 7.B

          Okresné kolo: Vesmír očami detí

          1. miesto: Zuazana Praskajová - 8.B.

          Práca postupuje do celoslovenského kola.

          EURÓPA V ŠKOLE - okresné kolo

          Výtvarná súťaž:

          1. kat. - 3. miesto - E. Stašková 4.B  

                        čestné uznanie - M. Jakubíková 4.A

          2. kat. - 1. miesto - S. Kicová 7.B

                        3. miesto - L. Kaňuchová 7.B

                        čestné uznanie - N. Kovacsová 7.B

          3. kat. - 1. miesto - Z. Praskajová 8.B

                        2. miesto - M. Čižmariková 7.B

                        čestné uznanie - K. Nyitraiová 9.B

          Vlastná lit. tvorba:

          3. kat. - 3. miesto - A. Benčová 8.B

          Okresné kolo výtvarnej súťaže „Michalovce očami mladých výtvarníkov 2012“.

          V 3. kategórií získali: 1. miesto - Simona Kicová 7.B

                                         2. miesto - Alex Šalapa 4.B

          V 3. kategórií získali: 2. miesto - Juliana Matiová 9.B

                                                     3. miesto - Barbora Bobošová 8.B

           Čestné uznania získali: Jana Kudrovčová 8.B

                                                     Alžbeta Koprdová 8.B

                                                         Viktória Palovčíková 8.B

                                                        Martina Lehotayová 9.B


          2011/2012

          VEĽKÉ ŠPORTOVÉ MOMENTY

          V celoslovenskej výtvarnej súťaži NADÁCIE TV JOJ - VEĽKÉ ŠPORTOVÉ MOMENTY,

          do ktorej sa zapojilo 103 základných i umeleckých škôl a bolo zaslaných viac ako 1000 prác naša škola získala 2 ocenenia.

          Zuzana Praskajová - 8.B, ktorej práce spolu s ďalšími 12 bude tvoriť oficiálny kalendár Nadácie TV JOJ rok 2013.

          Ďalšou ocenenou je Jana Kudrovčová - 8.B.

          Obidve žiačky získali finančný dar a diplom.

          Zároveň za kolekciu prác získala aj naša škola diplom a finančný dar na podporu umeleckého rozvoja žiakov.

          SOV LONDÝN 2012 - MESTO OLYMPIJSKÉ

          V celoslovenskej výtvarnej súťaži SOV LONDÝN 2012 - MESTO OLYMPIJSKÉ,

          do ktorej zo 131 škôl všetkých typov bolo zaslaných 1665 súťažných prác, naša žiačka Martina Čižmaríková - 7. B získala v 2. kategórií (od 12-15 rokov) 2. miesto.

          FUGOVA DOMOVINA

          Dňa 15.5. 2012 sa uskutočnilo okresné kolo literárnej a vytvárnej súťaže FUGOVÁ DOMOVINA.

          Naši žiaci sa umiestnili následovne:

          Výtvarná tvorba

          2. miesto - Barbora Bobošová - 7. B

          3. miesto - Diana Mesárošová - 7. B

          čestné uznanie - Martina Lehotayová - 8. B

          Európa v škole - Okresné kolo výtvarnej súťaže

          Dňa 21.2.2012 sa uskutočnilo vyhodnotenie okresného kola súťaže Európa v škole.

          Tohtoročné motto súťaže:

          EURÓPA: TVOJA-MOJA-NAŠA BUDÚCNOSŤ

          Naši žiaci sa umiestnili následovne:

          2. kategória

          1. miesto - Zuzana Praskajová

          2. miesto - Ráchel Verbovská

          3. miesto - Jana Kudrovčová

          3. kategória

          1. miesto - Barbora Bobošová

          2. miesto - Katarína Nyitraiová

          3. miesto - Alžbeta Koprdová

          Pozri foto: http://zskrymmi.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=233

          Prijatie u primátora - Celoslovenské kolo výtvarnej súťaže

          Šport a olympijské hodnoty - dokonalosť, priateľstvo, rešpekt

          Primátor mesta Viliam Zahorčák prijal v utorok 14. februára v priestoroch mestského úradu úspešných výtvarníkov z našej školy spolu s riaditeľom Jozefom Porvazom a učiteľkou Evou Remákovou.

          Mladí výtvarníci sa stali víťazmi celoslovenského kola výtvarnej súťaže Šport a olympijské hodnoty – dokonalosť, priateľstvo, rešpekt. Vyhlasovateľom súťaže bol Medzinárodný olympijský výbor, ktorý organizoval súťaž k Hrám 30. olympiády 2012 v Londýne.Primátor blahoželal žiakom k dosiahnutému úspechu, poďakoval sa za úspešnú reprezentáciu mesta v celoslovenskej súťaži a odovzdal prítomným darčeky. Kreatívnym výtvarníkom poprial do ďalšej tvorivej práce veľa elánu, nápadov i úsilia.

          Pozri foto: http://zskrymmi.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=231

          17. ročník - Svetová detská výtvarná tvorba - Tokio, Japonsko

           2. miesto /silver prize/- Nikola Babuková - 9.C

          Medzinárodná výtvarná súťaž mladých v Celje - Slovinsko

           2. miesto - Martina Lehotayová - 6.B

          Okresné koloVesmír očami detí 2010

          2. kategória

          postupujúca práca do celoslovenského kola - P. Ďurčák  - 3.B

          3. kategória

          2.miesto - D. Staruchová, S. Bocanová - 5. B

          postupujúca práca do celoslovenského kola - B. Bobošová - 5.B

          Okresná súťaž - V rozprávkovej krajine J. C. Hronského

          1. kategória

          1. miesto - A. Šalapa  - 1.B

          Európa v škole

          2. kategória

          1.miesto - M. Lehotayová - 5.B

          2.miesto - B. Bobošová - 5.B

          3. kategória

          1.miesto - A. Pirkovská - 9.A

          3.miesto - P. Mativá - 9.A

          Čestné úznanie

          Monika Feňušová - 6.B,  Marta Rudášová  - 6.B