• Archív 2009/2011

        • Kladne hodnotíme prácu učiteľov matematiky s nadanými žiakmi, kde sme v šk. roku 2010 / 2011   , dosiahli dobré výsledky.

           

          V 5. ročníku, 2 žiaci v MO dosiahli  v  okresnom kole tieto úspechy:

          1. Martin Pirkovský – 5.A - 3. miesto
          2. Veronika Hrešková – 5.A – 8. miesto, úspešná riešiteľka

           

          V 7. ročníku sme mali, v okresnom kole MO úspešného riešiteľa.

          1. Peter Dragúň - 7.B - 9. miesto, úspešný riešiteľ

           

          V 9. ročníku sme mali, v okresnom kole MO jedného úspešného riešiteľa:

          1. Jakub Kušnír – 9.B – 7. miesto, úspešný riešiteľ

           

          Krajské kolo MO 9. ročník:

          1. Jakub Kušnír - 9.B - 12.miesto

           

          Pytagoriáda

           

          V  okresnom kole Pytagoriády v 5. ročníku, sa zúčastnil jeden žiak, ktorí bol úspešný riešiteľ.

          1. Martin Pirkovský – 5.A – 4. miesto, úspešný riešiteľ

           

          V  okresnom kole Pytagoriády v 6. ročníku, sa zúčastnil  jeden žiak , ktorí bol úspešný riešiteľ.

          1. Richard Romančak – 6.A – 10. miesto, úspešný riešiteľ

           

          V  okresnom kole Pytagoriády v 7. ročníku, sa zúčastníl jeden žiak

          1. Peter Dragúň - 7.B - 1.miesto

           

          V  okresnom kole Pytagoriády v 8. ročníku, sa zúčastníl jeden žiak

          1. Klaudia Čičáková  - 8.B – 2. miesto

           

          Aj toto svedčí o kvalitnej celoročnej práci učiteľov matematiky -

          jeden žiak bol pozvaní na celoslovenské kolo PYTAGORIADY,

          ktoré sa konalo v dňoch: 9. - 10. júna 2011 (Bratislava):

          1. Peter Dragúň - 7.B – 8. miesto, úspešný riešiteľ

           

          Aj v minulom školskom roku boli naši žiaci zapojení do dopisovateľskej súťaže Max a Klokan pod vedením Mgr. Hrehovčíkovej a Peadr. Luptákovej.

          MATEMATICKÝ KLOKAN 2011

          Aj tohto školského roka sa nám darilo. V Slovenskej súťaži KLOKAN 2011 sme získali 6 prvých  miest.

          I. KATEGÓRIA             1. - 4. ročník

          KLOKANKO 2

          Diana Valiová - 2. A - 1. miesto

          Alex Šalapa - 2. B - 1. miesto

          KLOKANKO 4

          Alex Mazúr - 4. B - 1. miesto 

          II. KATEGÓRIA         5. - 9. ročník

          Martin Pirkovský - 5. A - 3. miesto

          Richard Romančák - 6. A - 4. miesto

          Barbora Bobošová - 6. B - 4. miesto

          Peter Dragúň - 7. B - 1. miesto

          Peter Hujdič - 9. A - 1. miesto

          Jakub Kušnír - 9. A - 1. miesto

          BLAHOŽELÁME!

          Poďakovanie patrí všetkým vyučujúcim, ktorí pripravovali žiakov na túto súťaž počas celého roka. Taktiež ďakujeme dlhoročnej koordinátorke Dr. Ľudmile Luptákovej.

           

          Dňa 4. mája 2010 na IV.ZŠ Michalovciach boli za okresné úspechy v Pytagoriáde, slávnostne odmenení títo žiaci našej školy

          http://zskrymmi.edupage.org/photos/?photo=kruzky/34595&gallery=4

          Peter Hujdič

          VIII.A

          1. miesto

          Peter Dragúň

          VI.B

          1. miesto

          Jakub Kušnír

          VIII.B

          3. miesto

          Poďakovanie sa dostalo aj pani učitelkám Mgr.Hausovej a Mgr.Hrehovčíkovej, za prípravu žiakov na okresnú súťaž               

           

          Dňa 24. marca 2010, sa uskutoční Krajské kolo MOZ – 9. ročník, v Košiciach. Našu školu bude reprezentovať žiak Tomáš Šoltinský. Prajeme mu veľa úspechov.

          Dňa 22. marca 2010 sa uskutočnila na našej škole matematická súťaž  „KLOKAN a KLOKANKO“. Tejto súťaže sa zúčastnilo 35 žiakov  z 2. až 9. ročníka.

           - viď fotogaléria

          http://zskrymmi.edupage.sk/photos/?photo=kruzky/34595&gallery=3

          Dňa 27. januára 2010, sa konalo obvodové kolo MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY Z5, Z9, na ktorom sa zúčastnili 2 žiaci našej školy z 5. ročníka  a 2 žiaci našej školy z 9. ročníka.

          Výsledky obvodového kola MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY Z5, Z9:

          5. ročník  

          ·        Richrad Romančák – 7. miesto

          ·        Karin Bačíková      –  9. miesto

          9. ročník

          ·        Tomáš Šoltinský   – 6. miesto – úspešný riešiteľ

          ·        Jozef  Ivan            – 8. miesto – úspešný riešiteľ


          Dňa 15.decembra.2009  sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády 3., 4. a 5.roč.

           - viď fotogaléria

          http://zskrymmi.edupage.sk/photos/?photo=album&gallery=24

          Spolu sa zúčastnilo 50 žiakov. Za 3.roč. súťažilo 15 žiakov, za 4.roč. 25 žiakov a za 5.roč 10  žiakov.

           

          Umiestnenie žiakov 3.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Štugnerová
          Diana   
          3.A          
          10           
          10              
          20
          Hospodárová         
          Diana  
          3.B          
          10          
          10             
          20
          2.
          Kakoš                       
          Filip
          3.A          
          10          
          8             
          18
          Kerekeš
          Samuel                
          3.B          
          10          
          8             
          18
          3.
          Adamová           
          Miroslava
          3.B          
          10
          7
          17
          Čičáková             
          Simona
          3.B          
          10
          7
          17
          Šaffo                       
          Patrik
          3.B          
          10
          7
          17
          Umiestnenie žiakov 4.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Hrešková            
          Veronika
          4.B
          13
          6
          19
          2.
          Palovčíková               
          Soňa
          4.B
          11
          6
          17
          Kováčová              
          Kristína
          4.A
          11
          6
          17
          3.
          Pirkovský                 
          Martin
          4.A
          10
          6
          16
          4.
          Babuka                    
          Marko
          4.B
          12
          3
          15
          5.
          Bajerová            
          Michaela  
          4.B
          10
          3
          13
          Umiestnenie žiakov 5.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Romančak
          Richard               
          5.A
          10
          4
          14
          Iľaš    
          Jaroslav
          5.B
          10
          4
          14
          2.
          Bačiková
          Karin
          5.A
          10
          2
          12

           

          V stredu 16.XII.2009  sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády 6., 7. a 8.roč.
          Spolu sa zúčastnilo 20 žiakov. Za 6.roč. súťažilo 7 žiakov, za 7.roč. 6 žiakov a za 8.roč
          7  žiakov.

           

          Umiestnenie žiakov 6.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Dragúň
          Peter
          6.B
          13
          8
          21
          Umiestnenie žiakov 7.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Vanišová
          Bianca
          7.C
          10
          2
          12
          2.
          Boroš
          Benajmín
          7.C
          10
          2
          12
          3.
          Tomková
          Ľuba
          7.C
          10
          1
          11
          Umiestnenie žiakov 8.ročník
          Trieda:
          Body za prácu:
          Body za čas:
          Spolu body:
          1.
          Hujdič
          Peter
          8.A
          10
          7
          17
          2.
          Kušnír
          Jakub
          8.B
          10
          5
          15