• Archív - Súťaže

        • 2016/2017

          Dňa 17.1.2017 sa na Základnej škole T. J. Moussona Michalovce uskutočnilo obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Našu školu reprezentovali:

          kategória 1A - D. Bobošová - VII.A - 13. miesto
          kategória 1B - G. Fekésházyová - IX.B - 6. - 8. miesto


          2015/2016

          Shakespearov deň

          Vlastná tvorba (téma - Wonderful life):

          1. kategória - 5.,6.,7. ročník:

          2. miesto - Adam Boboš - VII.B

          2. kategória - 8.,9. ročník:

          1. miesto - Gabriela Fekésházyová - VIII.B

          3. kategória - cudzojazyčné prostredie:

          Ethan Uguen - cena poroty

          Prednes poézie a prózy:

          1. kategória:

          3. miesto - Radovan Kokoš - VI.A

          Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

          kat. 1A - Adam Boboš VII.B - 4. miesto

          kat. 1B - Gabriela Fekésházyová  VIII.B - 7. miesto


          2014/2015

          Shakespearov deň

          Prednes poézie:

          M. Čičáková IX.B - 2. kategória - 3. miesto

          M. Gulová VII.A - 1. kategória - 3. miesto

          Olympiáda v anglickom jazyku - krajské kolo

          kategórii 1C - Ethan Uguen 6.B - 15. miesto

          Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

          kategória 1A - Gabriela Fekésházyová 7.B - 3. miesto

          kategória 1B - Laura Mačeková 9.B - 4. miesto


          2013/2014

          Shakespeare´s Day - okresné kolo

          I. kategória

          Ema Praskajová - 2. miesto a Marianna Gulová - 3. miesto

          II. kategória 

          Miroslava Čičáková - 2. miesto a Simona Kicová - 3. miesto

          Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

          Marko Babuka - 8.C - 10. miesto


          2012/2013

          Obvodné kolo olympiády v ANJ

          Našu školu úspešne reprezentovali:

          Laura Mačeková 7.A

          Katarína Nyitraiová 9.B


          2011/2012

          Olympiáda v anglickom jazyku - 3. a 4. ročník

          Ethan Uguen (3.B) - 2. miesto

          Lucia Vu Mai (4. A) - 7. miesto

          Adam Boboš (3.B) - 10. miesto

          Shakespearov deň

          Prednes poézie a prózy

          Kategória 5., 6., 7. roč.

          Miroslava Čičáková - 6. A

          Simona Kicová - 6. B - 3. miesto

          Kategória 8., 9. roč.

          Timea Husárová - 9. B - 3. miesto

          Divadelné predstavenie

          Žiačky získali diplom za nádherné predstavenie.

          Soňa Palovčíková - 6. A

          Viktória Palovčíková - 7. B

          Barbora Bobošová - 7. B

          Slávka Bocanová - 7. B

          Denisa Staruchová - 7. B

          Ráchel Verbovská - 7. B

          Zuzana Praskajová - 7. B

          Dominika Mindová - 7.B

          OKRESNÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

          Laura Mačeková - 6.C. - 8. miesto


          2010/2011

          Olympiáda v anglickom jazyku pre 1. - 4. ročník základných škôl

          Kategória 1. - 2. roč. - cudzojazyčné prostredie

          1. miesto - Ethan Uguen

          Kategória 1. - 2. roč. 

          8. miesto - Ivan Popadič

          13. miesto - Sofia Frederika Hajdúková

           

          Krajské kolo Olympiády v AJ

          Tomáš Gerich - 9. A - 6. miesto

          Obvodové kolo Olympiády v AJ

          Kategória 1A

          Peter Dragúň - 7. B - 9. miesto

          Kategória 1C

          Tomáš Gerich - 9. A  - postupuje do krajského kola