• 2011/2012

        • 5.9.2011       Slávnostné otvorenie šk. r. 2011/2012

          5.9.2011       Pracovná porada

          12.9.2011     Protidrogové prednášky 5. - 9. ročník

          23.9.2011     Deň " Východňarov"

          29.9.2011     Pedagogická rada

          Exkurzie

          GEO - Senné rybníky - 6. roč.

          GEO - Morské oko - 6. roč.

           

          3.10. 2011       Projekt - Prieskum telesného vývoja detí a mládeže v SR

          11.10. 2011       ŠŠS - Chlapci 5.-6. ročník

          11.10. 2011     Výbor Rodičovského združenia

          11.10. 2011     Výchovný koncert

          13.10. 2011     Plenárne a triedne rodičovské združenie

          13,10. 2011     Deň otvorených dverí - MsÚ Michalovce

          20.10. 2011     KOČAP

          21.10. 2011     Účelové cvičenie

          24.10. 2011     Zber papiera

          28.- 31.10. 2011     Jesenné prázdniny

           EXKURZIE

          Starina

          Zadielska dolina

          1.11. 2011       Štátny sviatok

          2.-11.11. 2011       Zber papiera

          7.11. 2011     Divadelné predstavenie

          9.11. 2011     Turnaj hádzanárskych nádejí

          14.-18.11. 2011     Týždeň boja proti drogám

          15.11. 2011     Pedagogická rada

          16.11. 2011     ŠŠS - dievčatá

          17.11. 2011     Štátny sviatok

          18.11. 2011     Športom proti drogám

          22.11. 2011     ŠŠS - chlapci

          25.11. 2011     Beh oslobodenia Michaloviec

          1.12. 2011      Výbor RZ

          1.12. 2011     ŠŠS - Hádzaná chlapci

          2.12. 2011     Okresné kolo Olympiáda - Slovenský jazyk

          6.12. 2011     Basketbal dievčatá - O pohár primátora mesta

          7.12. 2011     Vybíjaná 3.-4. ročník - mestská súťaž

          7.12. 2011     Posedenie pri jedličke - Školský klub

          8.12. 2011     Stolný tenis - chlapci - O pohár primátora mesta

          8.12. 2011     Volejbalový turnaj - O pohár riaditeľa školy

          8.12. 2011     Školské kolo - Olympiáda - Anglický jazyk

          13.12. 2011     Školské kolo - Šaliansky Maťko

          15.12. 2011     Triedne Rodičovské združenie

          15.12. 2011     Vianočná akadémia

          20.12. 2011     Vianočný futbalový turnaj

          21.12. 2011     Vianočný volejbalový turnaj

          7.-8.12 2011     Školské kolo - Pytagoriáda

          11.1. 2012      Deň otvorených dverí - MŠ Fraňa Kráľa

          12.1. 2012     Deň otvorených dverí - MŠ Leningradská

          12.1. 2012     Pracovná porada

          16.1-15.2. 2012     Zápis žiakov do 1. ročníka

          17.1. 2012     Okresné kolo Olympiády anglického jazyka

          20.1. 2012     Okresné kolo Olympiády nemeckého jazyka

          20.1. 2012     Okresné kolo Šaliansky Maťko

          24.1. 2012     Pedagogická rada

          25.1. 2012     Obvodové kolo Matemetickej olympiády 5.-9. ročník

          26.1. 2012     Mestské kolo - Vybíjaná 3.-4. ročník

           

          FEBRUÁR

          29.1.- 2.2. 2012      LVVK

          1.2. 2012     Okresné kolo Dejepisnej olympiády

          2.2. 2012     ŠŠS - hádzaná chlapci

          3.2. 2012     Polročné prázdniny

          7.2. 2012     Okresné kolo Geografickej olympiády

          17.2. 2012     Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

          23.2. 2012     Karneval ŠKD

          27.2.- 2.3. 2012     Jarné prázdniny

          EXKURZIE

          5. ročník     Planetárium

          3.-4. ročník     Návšteva múzea

           

          MAREC

           

          6.3. 2012       Vybíjaná - 3.-4. ročník

          6.3. 2012       Obvodové kolo - Volejbal chlapci

          7.3. 2012       Obvodové kolo - Volejbal dievčatá

          9.3. 2012       Výchovný program - "Drogy a čo my"

          13.3. 2012     ŠŠS - Hádzaná CH

          14.3. 2012     Testovanie "9"

          15.5. 2012     Okresné finále - Volejbal dievčatá

          16.3. 2012     Okresné finále - Volejbal chlapci

          16.3. 2012     ŠŠS - Hádzaná D

          19.3. 2012     KLOKAN - matematická súťaž

          19.3. - 20.3. 2012     Celoštátne kolo Olympiády v nemeckom jazyku

          20.3. 2012     Školské kolo - Hviezdoslavov Kubín

          22.3. 2012     Okresné kolo Biblickej olympiády

          22.3. 2012     Obvodové kolo basketbal CH

          22.3. 2012     Obvodové kolo basketbal D

          19.3.-23.3.2012     Predajná výstava kníh

          19.3. 2012     Matematická súťaž - KLOKAN

          20.3.2012      Krajské kolo Geografickej olympiády

          29.3.2012     Okresné kolo Pytagoriáda 3.,4. a 5. ročník

          29.3. 2012    Triedne RZ

          29.3. 2012    Predajná burza výrobkov Tvorivej dielne

          30.3.2012     Okresné kolo Pytagoriáda 6.,7. a 8. ročník

           

          APRÍL

           

          2.-3..4. 2012       Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín

          3.4. 2012       Ruské slovo

          5.-10.4. 2012       Veľkonočné prázdniny

          11.4. 2012       Okresné kolo Matematickej olympiády 6.-8. ročník

          16.4. 2012     ŠŠS - Hádzaná dievčatá

          17.4. 2012     Pedagogická rada

          17.4. 2012     Okresné finále - hádzaná dievčatá

          13.4. 2012     Okresné finále - hádzaná chlapci

          19.4. 2012     Obvodové kolo Biologická olympiáda

          23.4. 2012     Divadelné predstavenie

          23.4. 2012     ŠŠS hádzaná chlapci

          27.4. 2012     Výchovný koncert 1.-9. ročník

           

          MÁJ

          3.5. 2012       Malý futbal ZŠ – okresné finále

          4.5. 2012       Olympijská súťaž

          7.5. 2012       Olympijská pochodeň k OH Londýn 2012

          7.5. 2012     DOD – Deň Hasičov

          9.5. 2012     Slávik Slovenska – okresné kolo

          10.5. 2012     Slávnostný zápis do 1. ročníka

          10.5. 2012     Vybíjaná – mladšie žiačky

          15.5. 2012     Archimediáda – okresné kolo

          26.5. 2012     ŠŠS – hádzaná dievčat

          17.5. 2012       Biologická olympiáda – krajské kolo

          22.5. 2012     Školská športová olympiáda

          22.5. 2012     Viem, čo neviem – mestská súťaž

          23.5. 2012     Zvonického literárne dni

          25.5. 2012     Atletika – okresné finále

          31.5.-1.6. 2012     Mestská športová olympiáda

          Exkurzie:

          SJl - Návšteva Múzea P. Horova - 9. ročník

          VYV - Výtvarné múzeum Košice 6.-7. ročník

          BIO - Východoslovenské múzeum - 8. ročník

          DEJ - Bardejov 7.-8. ročník

          DEJ - Dukla 9. ročník

           

           JÚN

          4.-5.6. 2012       ŠVP - 3.ročník

          6.6. 2012       BIO -okresné kolo 4.-5. ročník 

          7.6. 2012       Pracovná porada 

          8.6. 2012     Mestská olympiáda

          8.6. 2012     Celoslovenské kolo - Pytagoriáda

          22.6. 2012     Pedagogická rada

          25.6. 2012     KOČAP

          26.6. 2012     Účelové cvičenie

          29.6. 2012     Slávnostné ukončenie škols.roka

          Exkurzie:

          GEO - Vihorlat - 7. ročník