• 2014/2015

        • JÚN

          01.06.2015   Deň detí ŠKD

          01.06.2015   Návšteva útulku

          03.06.2015   Krajské kolo - atletika

          05.06.2015   Budapešť - exkurzia

          05.06.2015   Mestská súťaž v plávaní

          05.06.2015   Zvonického literárne dni

          08.06.2015   Školská olympiáda

          09.06.2015   Colný úrad - ukážky činnosti

          09.06.2015   BIO - okresné kolo

          12.06.2015   Fotenie tried

          15.06.2015   OAJ - okresné kolo 1. - 4. ročník

          16.06.2015   Školské výlety

          25.06.2015   KOČAP

          26.06.2015   Účelové cvičenie, Didaktické hry

          30.06.2015   Slávnostné ukončenie školského roku

          EXKURZIE

          G                  Vihorlat - 7. ročník


          MÁJ

          01.05.2015   Štátny sviatok

          04.05. - 05.05.2015   MIX volejbal o Pohár primátora mesta

          05.05.2015   Krajské kolo - hádzaná chlapci

          05.05.2015   Školské kolo OAJ 1. - 4. ročník

          07.05.2015   Hádzaná D - Zober loptu nie drogy

          08.05.2015   Štátny sviatok

          11.05.2015   Prijímacie skúšky - 9. ročník

          12.05.2015   Krajské kolo - BIO

          12.05.2015   MINI volejbal - CH

          12.05.2015   Slávik Slovenska - okresné kolo

          13.05.2015   Dopravné ihrisko - 4. ročník

          15.05.2015   Vystúpenie ZUŠ 1. - 9. ročník

          19.05.2015   Okresné kolo atletiky

          19.05.2015   Divadelné predstavenie 5. - 9. ročník

          19.05. - 21.05.2015   Festival michalovských škôl

          20.05.2015   Archimediáda - okresné kolo

          20.05.2015   Oswienčim - Po stopách histórie

          22.05.2015   Školská olympiáda

          25.05.2015   DIGI škola

          25.05.2015   MIDI - volejbalD

          28.05. - 29.05.2015   Mestská olympiáda

          EXKURZIE

          B                       ZOO Košice - 5. - 9. ročník

          1. - 2. ročník      Farma - Blatná Polianka


          APRÍL

          01.04.2015   AJ - Veľkonočná súťaž

          02.04. - 07.04.2015   Veľkonočné prázdniny

          08.04.2015   MO 6. - 8. ročník

          09.04.2015   BIO kat. E, F

          09.04.2015   Basketbal D - O pohár primátora mesta

          13.04.2015   Vyhodnotenie Pytagoriády

          14.04.2015   Školské kolo - Slávik Slovenska

          15.04.2015   Testovanie 9

          16.04.2015   Školské kolo - Hviezdoslavov Kubín

          16.04.2015   OF hádzaná - D

          17.04.2015   Basketbal CH - O pohár primátora mesta

          17.04.2015   Ekobeh 5. ročník

          20.04. - 24.04.2015   ŠVP 3. - 4. ročník

          21.04.2015   Krajské kolo GO

          21.04.2015   Basketbal CH - finále O pohár primátora mesta

          22.04.2015   ŠŠS - D hádzaná

          23.04.2015   Triedne RZ

          24.04.2015   Výchovný koncert 1. - 9. ročník

          28.04.2015   Vybíjaná D - finále

          28.04.2015   OF hádzaná - CH

          EXKURZIE

          1. - 2. ročník      Zemplínske múzeum


          MAREC

          03.03.2015   Okresné kolo - basketbal D

          04.03.2015   Vybíjaná 3. - 4. roč. zmiešané družstva

          05.03.2015   Volejbalový turnaj CH

          06.03.2015   Okresné kolo - basketbal CH

          06.03.2015   AJ - Sme múdri - 4. roč.

          10.03.2015   Minimaratón v čítaní 3. - 4. roč.

          11.03.2015   Obvodové kolo - volejbal D

          11.03. - 20.03.2015    Predajná výstavka kníh

          12.03.2015   Zober loptu nie drogy - hádzaná D

          13.03.2015   Obvodové kolo - volejbal CH

          16.03.2015   Okresné kolo Pytagoriáda 3., 4., 5. roč.

          17.03.2015   Okresné kolo Pytagoriáda 6., 7., 8. roč.

          17.03.2015   AJ Módna prehliadka - 3. roč.

          19.03.2015   Okresné kolo FO

          19.03.2015   Vybíjaná 3. - 4. roč. zmiešané družstva

          20.03.2015   Okresné kolo - volejbal D

          28.03.2015   Deň učiteľov

          EXKURZIE

          SJL               Návšteva KGZ - 6. ročník

          G                   Planetárium - 5. ročník


          FEBRUÁR

          02.02.2015   Polročné prázdniny

          03.02.2015   Beseda o spisovateľovi - Roald Dahl

          03.02.2015   Karneval - ŠKD

          05.02.2015   Okresné kolo - Geografická olympiáda

          10.02.2015   Krajské kolo - OAJ

          11.02.2015   Krajské kolo - ONJ

          11.02.2015   Vybíjaná 3. - 4. ročník

          12.02.2015   Okresné kolo - Dejepisná olympiáda

          17.02.2015   Obvodové kolo basketbal - CH

          18.02.2015   Obvodové kolo basketbal - D

          20.02.2015   Volejbalový turnaj D o Pohár riaditeľa školy

          23.02. - 27.02.2015   Jarné prázdniny

          EXKURZIE

          3. - 4. ročník   Zemplínske múzeum Michalovce


          JANUÁR

          13.01.2015   Okresné kolo ONJ

          14.01.2015   Okresné kolo OAJ

          15.01.2015   Vybíjaná dievčatá 3. - 4. ročník

          15.01. - 15.02.2015   Zápis žiakov do 1. ročníka

          21.01.2015   Okresné kolo MO Z5, Z9

          26.01. - 30.01.2015   Lyžiarsky výcvik

          27.01.2015   Okresné kolo Šaliansky Maťko


          DECEMBER

          01.12.2014   Hádzaná - Zober loptu nie drogy

          01.12.2014   Beseda - HIV - 9. ročník

          03.12.2014   Vianočný turnaj - basketbal dievčatá

          08.12.2014   Čas premien - prednáška - 6. ročník - dievčatá

          08.12.2014   Volejbalový turnaj - dievčatá -Pavlovce nad Uhom

          10.12.2014   Okresné kolo OSJL

          10.11.2014   Školské kolo Pytagoriády P3, P4, P5

          11.11.2014   Školské kolo Pytagoriády P6, P7, P8

          11.12.2014   Vybíjaná 3. - 4. ročník

          11.12.2014   Triedne RZ

          12.12.2014   Školské kolo OAJ

          15.12.2014   Školské kolo GO

          16.12.2014   Chváľme pána - spev náb. piesní

          17.12.2014   Zempl. zvončeky - prednes duch. poézie

          18.12.2014   Školské kolo Šaliansky Maťko

          19.12.2014   Vianočný turnaj - volejbal - chlapci, dievčatá

          EXKURZIE

          B, CH, F     Slovenské technické múzeum 9. ročník

          SJL             Múzeum Pavla Horova, pamätná izba Zvonického

          G                Okresná hvezdáreň


          NOVEMBER

          01.11.2014       Štátny sviatok

          05.11.2014       DOD - Obchodná akadémia MI

          11.11.2014       DOD - Gymnázium Ľ. Štúra

          17.11.2014       Štátny sviatok

          18.-21.11.2014 Týždeň boja proti drogám

          18.11.2014       Turnaj hádzanárskych nádejí

          19.11.2014       Oceňovanie žiakov

          20.11.2014       DOD - SOŠ Cyrila a Metoda MI

          21.11.2014       ŠŠS - D

          21.11.2014       Športom proti drogám

          24.11.2014       Zber papiera

          24.11.2014       Stolný tenis - O pohár primátora mesta

          26.11.2014       Beh oslobodenia

          EXKURZIE

          G          Starina - 9. ročník

          SJL       Múzeum P. Horova - 9. ročník

                       Pamätná izba G. Zvonického


          OKTÓBER

          02.10.2014   Cezpoľný beh - majstrovstvá okresu

          09.10.2014   Plenárne RZ

          28.10.2014   Slávnostná akadémia - 30 rokov školy

          29.10.2014   Dnes si dáme operu 6., 7. a 8. ročník

          EXKURZIE

          G         Starina - 9. ročník

          G         Morské oko - 6. ročník

          D      Zemplínske múzeum - 5. - 6. ročník


          SEPTEMBER

          02.09.2014   Slávnostné otvorenie šk. roka 2014/2015

          15.09.2014   Týždeň MOBILITY

          23.09.2014   KOČAP

          24.09.2014   Účelové cvičenie

          25.09.2014   INTEGRA - program zameraný na duševné zdravie

          25.09.2014   Slávnostný zápis do 1. ročníka

          EXKURZIE

          G          Zádielska dolina 8. ročník

          G          Morské oko