• 2016/2017

        • JÚN

          1.6.2017             Deň detí 1. - 9. roč.

          2.6.2017             Cvičenia v prírode 1. - 3.roč.

          6.6.2017             Beseda s MsP - obchodov. s ľuďmi

          6.6.2017             Triedne RZ

          6.6.2017             Krajské kolo v atletike ZŠ – Košice

          6.6.2017             Dopravné ihrisko - 4. roč.

          7.6.2017             Deň detí v ŠKD

          7.6.2017             Beseda s MsP - deň bez tabaku

          7.6.2017             Ateliér Ľ. Lakomej

          7.6.2017             Zvonického literárne dni

          8.6.2017             Mestská športová olympiáda

          9.6.2017             Mestská športová olympiáda

          12.6.2017           Malá olympiáda AJ 1. - 4. roč.

          12.6.2017           ZOO Košice

          13.6.2017           MIDI volejbal

          14.6.2017           Vodná nádrž Starina

          15.-24.6.2017     Školské výlety

          19.-23.6.2017     Škola v prírode

          20.6.2017           Ukončenie projektu Roald Dahl - šk. kniž.

          22.6.2017           Hodnotiaca pedagogická rada

          22.6.2017           KOČaP

          23.6.2017           Účelové cvičenie

          30.6.2016           Odovzdávanie vysvedčení

          Zmena termínu vyhradená.


          MÁJ

          3.5.2017      Archimediáda

          3.5.2017      Realizácia prírodnej záhrady

          4.5.2017      Slávik Slovenska

          4.5.2017      Hádzaná  - CH - KK

          5.5.2017      Fugova domovina - reg. kolo

          5.5.2017      Zásady prvej pomoci

          5.5.2017      Upratovanie brehu Laborca

          5.5.2017      Zasadnutie žiackeho parlamentu

          9.5.2017      Deň červeného kríža

          9.5.2017      Medzinárodná výtvarná súťaž - Zlatý drak

          10.5.2017    Olympiáda AJ - šk. kolo 1. - 4. roč.

          11.5.2017    Viem, čo neviem

          11.5.2017    Exkurzia - hasičský zbor Michalovce

          11.5.2017    Krajské kolo ŠŠS 5. - 6. roč.

          15.-20.5.2017 Týždeň modrého gombíka

          16.5.2017    Vznik knihy

          17.5.2017    OK FO - Archimediáda

          18.5.2017    Atletika - majstrovstva okresu Ch a D

          18.5.2017    Medzníky 2. svetovej vojny

          18.5.2017    VVS vychádzka 7. roč.

          19.5.2017    Deň mlieka

          19.5.2017    Školská športová olympiáda

          22.5.2017    Deň mlieka

          23.-25.2017 Festival mestských  škôl - MsKS

          23.5.2017    Dopravné ihrisko Sobrance - 1. roč.

          24.5.2017    MIDI - finále Východ - volejbal chlapci

          25.5.2017    Dopravné ihrisko Sobrance - 2. roč.

          26.5.2017    Okr. kolo biolog. olympiády kat. F

          25.5.2017    Deň pásikavých tričiek - aktivita proti rasizmu

          30.5.2017    Dopravné ihrisko Sobrance - 3. roč.

          26.5.2017    Mladý zdravotník - súťaž

          31.5.2017    Medzinárodná výtvarná súťaž - Fínsko

          31.5.2017    Deň bez tabaku - beseda s mests. policajtom

          Zmena termínu vyhradená.


          APRÍL

          1.-28.4.2017    Zápis prvákov

          1.4.2017          Slávnostný zápis prvákov

          4.4.2017          MO – okresné kolo 6. a 7. roč.

          5.4.2017          Testovanie T - 9

          6.4.2017          Hádzaná  - D – okresné kolo

          7.4.2017          Shakespeárove dni

          10.4.2017        Slávik Slovenska – školské kolo

          12.4.2017        Veľkonočná hra

          12.4.2017        Hádzaná – CH – okresné kolo

          13.-18.4.2017  Veľkonočné prázdniny

          21.4.2017        Upratovanie brehu Laborca

          21.4.2017        Školenie koordinátorov prevencie soc.-pat. javov

          21.4.2017        Deň Zeme

          25.4.2017        Klasifikačná porada

          25.4.2017        Archimediáda – školské kolo

          26.4.2017        Geografická olympiáda – krajské kolo

          27.4.2017        Zober loptu nie drogy 3.-4. roč. - D

          28.4.2017        Shakespeárove dni – okresné kolo

          28.4.2017        Maľujeme s primalexom

          Zmena termínu vyhradená.


          MAREC

          1.3.2017          Hviezdoslavov Kubín – školské kolo

          2.3.2017          Cvičný monitor

          6.3.-10.3.2017  Jarné prázdniny

          13.3.2017         Vesmír očami detí – OK

          14.3.2017         Pytagoriáda okr. kolo - 3., 4., 5. roč.

          14.3.2017         Cvičný monitor

          14.3.2017         Čitateľský naratón – 3. a 4. roč.

          15.3.2017         Pytagoriáda okr. kolo – 6., 7., 8. roč.

          15.3.2017         ŠŠS hádzaná - D

          15.3.2017         Volejbal – CH – okr. kolo

          15.3.2017         Policajt môj kamarát – preven. drog. záv.

          16.3.2017         Volejbal – D – okr. kolo

          15.3.2017         Záchranári – výtv. súťaž

          16.3.2017         Korčuľovanie 1. roč.

          16.3.2017         Čitateľský klub

          16.3.2017         Fyzikálna olympiáda . okr. kolo, kat. E, F

          17.3.2017         Zásady 1. pomoci – 8. roč.

          17.3.2017         Ruské slovo – kraj. kolo – 1. ZŠ

          20.-24.32017    Týždeň starostlivosti o prírodu

          20.3.2017         Kalokagátia – živočíchy – výtvarná súťaž

          20.3.2017         Poľovníctvo a príroda – výtvarná súťaž

          20.3.2017         Divadelné predstavenie pre 1. roč.

          21.3.2017         Orlie pierko – 2. roč. - čitat. gram.

          22.3.2017         Zasadnutie žiackeho parlamentu

          22.3.2017         E-test – generálna skúška 9. roč.

          23.3.2017         Hviezdoslavov Kubín – okr. kolo I. a II. kat.

          23.3.2017         Školenie administrátorov T-9

          23.3.2017         Putovanie po rozprávkach – 4. roč.

          24.3.2017         Rozprávková noc

          24.3.2017         Hviezdoslavov Kubín – okr. kolo III. kat.

          27.3.2017         Dejepisná olympiáda – krajské kolo

          29.3.2017         Biologická olympiáda – okr. kolo

          31.3.2017         DU – prijatie u primátora

          31.3.2017         Generálka T-9

          Zmena termínu vyhradená.


          FEBRUÁR

            2.2.2017           Korčuľovanie

            2.2.2017           DOD - SOŠT

            6.2.2017           Okresné kolo GO

            6.2.2017           Beseda - Cyber šikana-5.roč.

            7.2.2017           Školské kolo MO 6.roč.

            9.2.2017           Zasadnutie žiackeho parlamentu

            13.-17.2.2017   Lyžiarsky kurz

            13.2.2017         Technické zručnosti –súťaž pre 5. roč.

            14.12.2017       Roald Dahl – projekt – 5. roč.

            14.2.2017         Okresné kolo DO

            14.2.2017         Valentínska pošta

            16.2.2017         KK  olympiády nemeckého jazyka

            17.2.2017         Karneval ŠKD

            20.-24.2.2017   Týždeň zdravej výživy

            21.2.2017         Školské kolo MO 7.- 8. roč.

            22.2.2017         Basketbal – okresné finále

            23.2.2017         Program pre dôchodcov

            24.2.2017         Školenie administrátorov T9

            24.2.2017         Zásady 1. pomoci – 7. roč.

            28.2.2017         OKGZ – beseda so spisovateľom

            Zmena termínu vyhradená.


          JANUÁR

          2.1.-5.1.2017           Vianočné prázdniny

          12.1.2017                Zasadnutie Žiackeho parlamentu

          17.1.2017                Olympiáda AJ 5.-9.roč. OK

          18.1.2017                Vybíjaná 3.-4. roč. CH a D

          24.1.2017                Beseda s policajtom – 8.roč.

          24.1.2017                Šaliansky Maťko - OK

          24.1.2017                Matematická olympiáda 5.a 9.roč.

          25.1. 2017               Pedagogická rada

          25.1.2017                Vybíjaná 3.-4. roč. CH a D

          26.1.2017                Triedne rodičovské združenie

          30.1.2017                Propagačná nástenka do MŠ

          31.1.2017                Odovzdávanie výpisov známok

          Zmena termínu vyhradená.


          DECEMBER

          1.12.2016            Korčuľovanie 1. roč.

          1.12.2016            Pasovanie prvákov

          1.12.2016            Zasadnutie žiackeho parlamentu

          1.12.2016            Všetkovedko

          1.12.2016            Deň boja proti HIV a AIDS - prezentácie

          1.12.2016            Záchranárik – vyhodnotenie súťaže

          2.12.2016            Čitateľský klub – diskusia o prečít. knihe

          2.12.2016            Vianočná výzdoba

          6.12.2016            Florbal – CH - 7. roč. – špor. hala

          6.12.2016            Vianočné pozdravy - ZKGZ

          6.12.2016            Mikuláš – žiacky parlament

          7.12.2016            Tržnica – otvor. hod.

          7.12.2016            Vybíjaná 3. - 4. roč. o pohár primátora

          7.12.2016            DOD - Obchodná akadémia Michalovce

          7.12.2016            ŠŠS hádzaná – D – 5. - 6. roč. - Košice

          7.12.2016            Vyhodnotenie výtv. súťaže - Arriva Michalovce

          8.12.2016            Divadelné predstavenie 8. - 9. roč. - Prešov

          8.12.2016            Pytagoriáda 3., 4., 5. roč.

          9.12.2016            Pytagoriáda 6., 7., 8. roč.

          9.12.2016            Prvá pomoc – 6. roč.

          12.12.2016          Trestnoprávna zodpovednosť beseda s MsP - 9. roč.

          12.12.2016          Dejepisná olympiáda – školské kolo

          13.12.2016          Vianočná kuchyňa

          13.12.2016          Geografická olympiáda – školské kolo

          14.12.2016          Basketbal – CH, D – Bežovce

          15.12.2016          Korčuľovanie

          15.12.2016          Florbal o pohár primátora 5. - 7. roč. - CH

          16.12.2016          Vianočná hra – AJ

          20.12.2016          Vybíjaná 3. - 4. roč.

          20.12.2016          MO – 5. roč. – školské kolo

          21.12.2016          Šaliansky Maťko – šk. kolo

          Zmena termínu vyhradená.


          NOVEMBER

          2.11.2016            Ochranárik – výtvarná súťaž

          4.11.2016            Malý futbal CH - O pohár primátora - 7. roč.

          8.11.2016            E-TEST – online - 5. roč.

          8.11.2016            Fotografovanie

          9.11.2016            SOŠ Cyrila a Metóda - 9. roč.

          9.11.2016            ŠŠS hádzaná - 7. roč. VII.ZŠ

          10.11.2016          Korčuľovanie - 1. roč.

          10.11.2016          Vychádzka  -  Laborec - 5. roč.

          10.11.2016          Zober loptu, nie drogy - 3. a 4. roč.

          14.-18.11.2016   Týždeň boja proti drogám

          14..11.2016         Práva detí - školenie zamestnancov

          14.11.2016          Prezentácia s protidrogovou tematikou  8. roč. - SZŠ

          15.11.2016          Olympiáda zo SJ - 8. - 9. roč.

          15.11.2016          Bav sa basketbalom

          15.11.2016          Obvodové kolo - vybíjaná

          15.11.2016          Pedagogická rada

          15.11.2016          Beseda s policajtom drogová závislosť -7. roč.

          16.11.2016          Beseda s policajtom drogová závislosť -9. roč.

          16.11.2016          Ocenenie žiakov u primátora

          18.11.2016          Deň boja proti drogám

          22.11.2016          Výchovný koncert - 1. - 9. roč.

          23.11.2016          T – 5, testovanie žiakov 5. roč.

          24.11.2016          Korčuľovanie - 1. roč.

          24.11.2016          Okresná hvezdáreň - 9. roč.

          24.11.2016          Rodičovské združenie

          25.11.2016          Budulínček – divadelné predstavenie

          29.11.2016          Pasovanie prvákov

          30.11.2016          MO 5. a 9. roč. – školské kolo

          Zmena termínu vyhradená.


          OKTÓBER

          3.10.2016            Najkrajšia nástenka - súťaž

          3.10.2016            Začiatok krúžkovej činnosti

          5.10.2016            Cezpoľný beh

          6.10.2016            Prezentácia – Festival strašiakov

          6.10.2016            Zasadnutie žiackeho parlamentu

          10.10.2016          Deň finančnej a matematickej gramotnosti

          12.10.2016          DOD – SOŠ OaS Michalovce

          13.10.2016          Správna voľba povolania

          13.10.2016          DOD – GPH Michalovce

          11.10.2016          Výstavka z plodov jesene

          12.10.2016          Beseda s policajtom – šikana na školách

          12.10.2016          Policajt môj kamarát

          12.10.2016          Exkurzia Starina - 9.roč.

          12.10.2016          Maľujem autobus – výtv. súťaž 

          13.10.2016          Stroj času – výtv. súťaž

          13.10.2016          Korčuľovanie - 1. roč.

          14.10.2016          Jabĺčkový deň - 1.- 4. roč.

          14.10.2016          Zásady 1. pomoci – 5.roč.

          17.10.2016          Zázračné lieky prírody

          19.10.2016          Zdravé zúbky - 1. a 2. roč.

          20.10.2016          Korčuľovanie - 1. roč.

          24.10.2016          Deň v školskej knižnici – čit. gramotnosť

          27.10.2016          Petrohrad očami deti

          27.10.2016          Korčuľovanie - 1. roč.

          27.10.2016          Záložka do knihy spája školy

                            Týždeň zdravej výživy

                            Kamarát poď sa hrať

                           V mesiaci október prebieha E-testovanie žiakov 5.roč., 8.roč. a 9.roč. z predmetov slovenský jazyk a  

                           matematika.

          Zmena termínu vyhradená.