• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Ella Ondrušová

        • 4. miesto kat. 1. - 2. roč.
        • Olympiáda v anglickom jazyku 1. - 4. ročník · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Michelle Majerová

        • 4. miesto kat. 3. - 4. roč.
        • Olympiáda v anglickom jazyku 1. - 4. ročník · Regionálne kolo · 2018/2019
        • David Jacečko

        • 1. miesto 100 m voľný štýl
        • Súťaž v plávaní ZŠ ""O pohár primátora mesta" · Regionálne kolo · 2018/2019
        • David Jacečko

        • 1. miesto 50 m motýlik
        • Súťaž v plávaní ZŠ ""O pohár primátora mesta" · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Sarah Majerová

        • 1. miesto 1. kategória POÉZIA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Michelle Majerová

        • 3. miesto 1. kategória POÉZIA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Simona Reichelová

        • 1. miesto 2. kategória POÉZIA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Nina Jacečková

        • 2. miesto 2. kategória POÉZIA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Martin Macko

        • 3. miesto 3. kategória POÉZIA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Marianna Baníková

        • 3. miesto 2. kategória PRÓZA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Patrik Fajner

        • Cena poroty 2. kategória PRÓZA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Tomáš Bödi

        • 3. miesto 3. kategória PRÓZA
        • Zemplínske zvončeky · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Medzinárodné kolo

        • Emma Horňáková

        • Diplom DROBEC 96 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Marcel Fedorčák

        • Diplom DROBEC 94 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Lea Nováková

        • Diplom BOBRÍK 96 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Kristína Mojsejová

        • Diplom BOBRÍK 89 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Adam Bajus

        • Diplom BOBRÍK 82 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Veronika Fiľková

        • Diplom BOBRÍK 82 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Adam Kočan

        • Diplom BOBRÍK 82 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Sofia Reichelová

        • Diplom KADET 95 percentil
        • I-Bobor · Medzinárodné kolo · 2018/2019