• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Regionálne kolo

      • Ella Ondrušová
      • 4. miesto kat. 1. - 2. roč.
      • Olympiáda v anglickom jazyku 1. - 4. ročník
      • Regionálne kolo
      • Anglický jazyk
      • Michelle Majerová
      • 4. miesto kat. 3. - 4. roč.
      • Olympiáda v anglickom jazyku 1. - 4. ročník
      • Regionálne kolo
      • Anglický jazyk
      • David Jacečko
      • 1. miesto 100 m voľný štýl
      • Súťaž v plávaní ZŠ ""O pohár primátora mesta"
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • David Jacečko
      • 1. miesto 50 m motýlik
      • Súťaž v plávaní ZŠ ""O pohár primátora mesta"
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Sarah Majerová
      • 1. miesto 1. kategória POÉZIA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Michelle Majerová
      • 3. miesto 1. kategória POÉZIA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Simona Reichelová
      • 1. miesto 2. kategória POÉZIA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Nina Jacečková
      • 2. miesto 2. kategória POÉZIA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Martin Macko
      • 3. miesto 3. kategória POÉZIA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Marianna Baníková
      • 3. miesto 2. kategória PRÓZA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Patrik Fajner
      • Cena poroty 2. kategória PRÓZA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
      • Tomáš Bödi
      • 3. miesto 3. kategória PRÓZA
      • Zemplínske zvončeky
      • Regionálne kolo
      • Náboženská výchova
    • Medzinárodné kolo

      • Emma Horňáková
      • Diplom DROBEC 96 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Marcel Fedorčák
      • Diplom DROBEC 94 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Lea Nováková
      • Diplom BOBRÍK 96 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Kristína Mojsejová
      • Diplom BOBRÍK 89 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Adam Bajus
      • Diplom BOBRÍK 82 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Veronika Fiľková
      • Diplom BOBRÍK 82 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Adam Kočan
      • Diplom BOBRÍK 82 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Sofia Reichelová
      • Diplom KADET 95 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika